• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy seks analny a korek

Mężczyzna

Kacper9765

Cichy Podglądacz
Witam z dziewczyną postanowiliśmy spróbować seksu analnego aby urozmaicić nasz seks i chciałbym dopytać bardziej doświadczone osoby czy warto kupić korek analny czy coś innego aby zwiększyć wejście ? Wiadomo że trzeba dobrze nawilżyć ale czy z korkiem nie było by łatwiej i mniej bezboleśnie np co kilka minut zmieniając korek z najmniejszego na większe
 
Kobieta

KasiaPuszysta25

Cichy Podglądacz
Z własnego doświadczenia powiem Ci ze bardzo lubię anal a korka nie używałam nigdy. Żel durexa najpierw 1 palec później dwa żeby było "luźniej" później pomału małymi krokami kutas aż do ostrego i jak dla mnie zajebiscie ale no każdy ma inne przeżycia itd :)
 
L

lingster

Guest
W sumie na Allegro są zestawy 3 metalowych plug-inów w różnych rozmiarach, spoko opcja, polecam.
ja korzystałam na początku z jednego małego, teraz już doszłam do takiej wprawy ze czasem nie trzeba żadnych rozpychaczy, jak mnie ochota najdzie 😂
Tylko pamiętajcie, powoli i bardzo delikatnie! I dużo poślizgu.
najlepiej, żebyś za pierwszym razem ani drgnął, a partnerka się powoli we własnym tempie nabijała. Później dziurka się rozluźni i jazda 😈
 
Mężczyzna

Soczek Smoczek

Cichy Podglądacz
Ja sobie trąbę słonia wsadziłem do dupy kiedyś. Taka skarbonka co miała trąbę, była o tyle dobra, że była coraz szersza zatem można było różne poziomy trudności próbować opanować. Ja polecam właśnie taką trąbę słonia, takie skarbonki są dość popularne więc na pewno znajdziesz taką samą o jaką mi chodzi. Trąby słonia widziałem nawet na sklepach internetowych wszelkiego rodzaju, nawet na tych mniej popularnych.
 
  • Haha
Reactions: tpo
Mężczyzna

erocentrum

Cichy Podglądacz
Witam z dziewczyną postanowiliśmy spróbować seksu analnego aby urozmaicić nasz seks i chciałbym dopytać bardziej doświadczone osoby czy warto kupić korek analny czy coś innego aby zwiększyć wejście ? Wiadomo że trzeba dobrze nawilżyć ale czy z korkiem nie było by łatwiej i mniej bezboleśnie np co kilka minut zmieniając korek z najmniejszego na większe
Polecam https://erocentrum.pl/product/korek-analny-grzejacy-svakom-primo-heating-butt-plug-wine-red/

Kształt pozwala na stosowanie przez mężczyzn i kobiety. W tym pierwszym przypadku jako masaże prostaty, zaś drugim – waginalny stymulator punktu G lub korek analny.
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Najważniejsze jest w głowie... Bardzo ważne moim zdaniem jest poznanie swojego ciała - polecam żeby osoba, która chce tych pieszczot zaczeła się dotykać po anusie ;)
Na przykład w trakcie prysznica/kąpieli - wtedy jest ultra czysto, a jak nie jest to się myje na bieżąco i można próbować na przykład lekko wsuwać palec. Kozak opcja to eksperyment ze szczoteczką do zębów - raz pod prysznicem wsunąłem delikatnie taką szczoteczkę mojej partnerce i przyparłem ją do ściany, dłoń na łechtaczkę i pocieranie, drugą ręką lekko dotykałem szczoteczkę. Do tego woda, prysznic, atmosfera i doszła w dosłownie 5 minut :)
Ale ona nie brnie w anal ogólnie, zdarza się, że ma nastrój na pluga z ogonkiem i to tyle, czasami rimming jej zrobię jak ma nastrój. Zwykle po prostu pytam czy mogę, bo jak dotykam bez pozwolenia to się spina i w ogóle jest po seksie xddd.
.
Ja za to uwielbiam! I szczerze powiem Ci, że najpierw poczytałem artykuły w necie, opinie, taki research zrobiłem.
Później zacząłem się dotykać i myśleć o tym co czuję. Później masturbowałem się do tego i zacząłem kojarzyć z czymś przyjemnym. W końcu przyszedł czas na palec w środku, dużo żelu(durex2w1 wystarczy) i pyk paliczkiem do środka. I tak za którymś razem okazało się, że czasami bywa brudno... :(
Dalsze czytanie, nauka lewatywy. Udało się :) było w końcu czysto, wleciał cały palec, później z czasem dwa. Wreszcie zacząłem szukać prostaty. Ruchem "chodź tu" stymuluję się do orgazmu i to można spokojnie zrobić bez korka ;)
.
Penetracja - tu bez korka będzie ciężko... Możesz rozciągnąć odbyt chwilowo nawet trzema palcami. To i tak efekt będzie krótkotrwały i sesja ostrego znała nawet z porządną dozą żelu może później spowodować suchość i otarcia delikatnej błony wyściełającej odbyt i jelito :( ja tak raz miałem... Nie jest to tragiczne i szybko się goi ale no nic fajnego.
Warto zainwestować w korki, nawet zestaw! Najważniejsze to dobrej jakości zabawki, koniecznie silicone medyczny!!! Ja kupiłem na początku coś tańszego i szczerze to miałem zaczerwienienia odbytu. Teraz mam świetny korek i mogę nosić go godzinami(nawet w nim sypiam czasem🙊🙉🙈).
Ogólnie nie bawię się już w rozmiary, tylko rozluźniam się lewatywą, dwa palce w trakcie mycia, a później moja bestia w tyłek!
Dla początkujących zmiana rozmiarów będzie super ;) tylko warto poświęcić minimum 15-20 minut na jeden rozmiar i dopiero zmienić - odbyt to bardzo mocny mięsień(właściwie to są tam dwa zwieracze tak na prawdę). Zarówno mięsień jak i jelito długo się adaptuje do zmian. Ale myślę, że po takiej godzinnej rozgrzewce pupcia będzie błagać o wypełnienie jej i penetrację - ja tak mam :p.
Przez tą godzinkę można bawić się do woli w grę wstępną!!! Ja uwielbiam jak ona rozpala jointa siedząc mi na torsie lub lędźwiach, jest w samych majteczkach, włączamy sobie lo-fi, reggae, blues, jazz. Ona bierze bucha, ja czekam, wtłacza mi swój wydech w usta i tak palimy po studencku ziółka (cholernie jaram się jak wymieniamy się buszkiem z ust do ust). Do tego kręci biodrami ocierając się o moje genitalia... Można tak godzinami przed pójściem do finalnej zabawy ;)
.
Generalnie warto to rozłożyć w czasie na spokojnie. Przykładowo:
1. Tydzień dotykania i poznawania reakcji, kojarzenie z masturbacją lub stosunkiem(samemu i razem), myślę, że tu śmiało warto też dodać rimming bo to nieziemska przyjemność.
2. Tydzień dodać wsuwanie palców, poznanie uczucia "wypełnienia" na poziomie zwieracza, próby ruchu "chodź no tu", no i myśl o płytkiej lewatywie (można zamówić sobie gruszkę ze sklepu internetowego, ale ja poleciałem po taniości dużą strzykawką na początku xd teraz robię wężykiem od prysznica).
3. Trening z korkami. W momencie kiedy korek będzie czymś normalnym to śmiało można lecieć z penetracją!!!🔥
Tylko DELIKATNIE I POWOLI wszystko trzeba robić.
Anus i jelito potrzebują dużo więcej czasu.
.
PS: jak coś napisałem mało zwięźle to chętnie pomogę i wyjaśnię!
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Rikke

Dominujący
Capri_blue, obszerny wpis! Chyba wyczerpałes temat :giggle:

Kacper, gdybys chciał jeszcze poczytac o przygotowaniach, to moze tutaj znajdziesz cos dla siebie:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry