• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z prostytutką

Halred

Erotoman
Płacenie za seks jest taką samą atrakcją jak oglądanie telewizji bez obrazu. Niby można, ale po co? Satysfakcji w tym żadnej

A czy się różni płatny od "darmowego"? Poza tym jakakolwiek da ci za darmo? ****** się tylko z tym nie kryje i jest konkretna, ma ustalone stawki, a nie że musisz zgadywać.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
i miała więcej o||o w \,/ niz nitów w moście grunwaldzkim...
nie dzięki...
mam swoje zarazki, obcych już nie
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Ehhh głupie dziewczynka...
Bo niby ruchanie w krzakach czy klubach jest super ok...

błąd chłopczyku...
jestem mężczyzną, starszym od twojego ojca, który ma starsze dzieci od ciebie, sprawny na ciele i umyśle...

Zawsze wolę ruchnąć dziwkę która ma swoją kartotekę na pewnych stronkach,mieć pewność że będę miał to co chciał,że się babka bada,bo jak się nie bada to takie rzeczy w internecie szybko się rozchodzą.
Niż ****** się z pierwszą lepszą zapoznaną,która przed mną miała kilku,która nie wiadomo czy jest chora,bo raczej się nie bada,oraz amatorka...
Takie jak ty to zwykłe zazdrośnice...twój komentarz nie jest na temat,bo jak pisałem nie chodzi mi to takie komentarze,więc admini mogli by ciebie usunąć stąd.

kartoteki to mają... wygarniete w wydziale prewencji - kiedyś to była obyczajówka
a ze znajomym"psem" (aczkolwiek sympatycznym) się ostatnio zgadałem na temat "cór Koryntu"
co się okazuje - podam przykład Krakowa i okolic - są doskonale monitorowane ich zachowania ze stron, na których się ogłaszaja - często są inwigilowane z racji "profesji", a liczba tych, które mają rózne chlamydie (co akurat nie jest takie groźne) poprzez kiłe (która powróciła) aż do HIV'a jest przerażająca... po prostu potraktować napalmem...
a mój znajomy urolog mi powiedział - od ponad 7 lat wzrasta liczba zachorowań i powikłań po wizytach u "cór Koryntu" w sposób cokolwiek niepokojący... bo w tych czasach łatwość "towaru" jest większa...
zresztą... rób sobie co chcesz...
ja moją cnotę straciłem normalnie... w 3 klasie technikum, pod namiotami...
no ale moje pokolenie było (jest) normalniejsze od tego, które reprezentujesz...
 

Emilno

Cichy Podglądacz
błąd chłopczyku...
jestem mężczyzną, starszym od twojego ojca, który ma starsze dzieci od ciebie, sprawny na ciele i umyśle...



kartoteki to mają... wygarniete w wydziale prewencji - kiedyś to była obyczajówka
a ze znajomym"psem" (aczkolwiek sympatycznym) się ostatnio zgadałem na temat "cór Koryntu"
co się okazuje - podam przykład Krakowa i okolic - są doskonale monitorowane ich zachowania ze stron, na których się ogłaszaja - często są inwigilowane z racji "profesji", a liczba tych, które mają rózne chlamydie (co akurat nie jest takie groźne) poprzez kiłe (która powróciła) aż do HIV'a jest przerażająca... po prostu potraktować napalmem...
a mój znajomy urolog mi powiedział - od ponad 7 lat wzrasta liczba zachorowań i powikłań po wizytach u "cór Koryntu" w sposób cokolwiek niepokojący... bo w tych czasach łatwość "towaru" jest większa...
zresztą... rób sobie co chcesz...
ja moją cnotę straciłem normalnie... w 3 klasie technikum, pod namiotami...
no ale moje pokolenie było (jest) normalniejsze od tego, które reprezentujesz...


A załóżmy panie która mają ofertę 400 zł jak i + też mają choroby?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
A załóżmy panie która mają ofertę 400 zł jak i + też mają choroby?

Myślę sobie że panie, które masz na myśli to trochę towar premium. Są świadome swojej urody, wdzięku i w ten sposób odsiewają pierwszych lepszych napalonych, są bardziej wyrafinowane i wymagające. To jak w marketingu -strategia wysokiej ceny.
A co do chorób to chyba nie poszedłbyś bzykać się bez zabezpieczenia ? Nie istotne za ile się bzykasz...
 

Emilno

Cichy Podglądacz
Myślę sobie że panie, które masz na myśli to trochę towar premium. Są świadome swojej urody, wdzięku i w ten sposób odsiewają pierwszych lepszych napalonych, są bardziej wyrafinowane i wymagające. To jak w marketingu -strategia wysokiej ceny.
A co do chorób to chyba nie poszedłbyś bzykać się bez zabezpieczenia ? Nie istotne za ile się bzykasz...



Czyli jest też możliwosc, że np maja kamery w mieszkaniu, czy średnio będą się zapatrywały na prawiczka
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry