• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z prostytutką

Status
Zamknięty.

lz6

Cichy Podglądacz
Panowie, jestem w wieku około 21 lat i nie mam jeszcze doświadczenia

To mnie trochę trapi. Chciałbym już być po tej drugiej stronie :D.

Wiem, że lepiej z kimś kogo się kocha spędzić ten 1 raz, ale myślę, że nie ma czasu czekać :p

Co myślicie, aby 1 raz sprobować z prostytutką ?

Plusy i minusy ?

Jak Wy byściwe postąpili>

Czekam na wasze zdanie

ab
 

Snaker

Seks Praktykant
Re: Pierwszy raz z prostytutką !! Tak czy Nie ???

lz6 napisał:
Chciałbym już być po tej drugiej stronie :D.

Wiem, że lepiej z kimś kogo się kocha spędzić ten 1 raz, ale myślę, że nie ma czasu czekać :p

Iz6... hmm to Tobie się aż tak bardzo śpieszy.. czy nie lepiej jednak zaczekać na tą Jedyną. Jak ją w końcu znajdziesz (a wierzę że tak się stanie) i Ona zapyta Cię o to czy miałeś już swój pierwszy raz to będziesz miał 2 wyjścia:

1. Powiesz jej że tak nie mogłeś się doczekać seksu i że zrobiłeś to z prostytutką.. pierwszą lepszą panią przydrożną (bez urazy):cry:

2. Skłamiesz i powiesz, że nigdy tego nie robiłeś....:oops:

Moim zdaniem pierwszy raz powinien być z Tą którą naprawdę będziesz kochał. Bo co jeśli Ci się nie uda za pierwszym razem :wink: (stres, przejęcie, etc.) i pani prostytutka Cię po prostu wyśmieje... prawiczka jej przyszło rozdziewiczać... hmm będziesz miał uraz :?

Zapomniałem podsumowania: Prostytutką mówimy zdecydowane NIE! :wink: :lol:
 

Mere

Seks Praktykant
Dawniej ojcowie zabierali swoich synów do prostytutek i młode mężatki miały doświadczonych partnerów....dziś sytuacja troszkę wygląda inaczej, a o ile ciekawiej jest odkrywać ten świat z osoba, którą się darzy głębokim uczuciem. Tak więc odradzam Iz6 :wink:
 

Jacek

Nowicjusz
będziesz miał 2 wyjścia:

1. Powiesz jej że tak nie mogłeś się doczekać seksu i że zrobiłeś to z prostytutką.. pierwszą lepszą panią przydrożną (bez urazy)Crying or Very sad

2. Skłamiesz i powiesz, że nigdy tego nie robiłeś....Embarassed

Albo powiesz, że miałes ten pierwszy raz ze swoją byłą (wymyśloną).
 

Mere

Seks Praktykant
"Albo powiesz, że miałes ten pierwszy raz ze swoją byłą (wymyśloną)."
A ta ewentualnosć jest na plus, czy na minus? Bo związek powinien się opierać na zaufaniu i szczerości, więc raczej wolałabym usłyszeć najgorszą prawdę niz piekne kłamstewko.
 

Szarka

Erotoman
Re: Pierwszy raz z prostytutką !! Tak czy Nie ???

lz6 napisał:
Panowie, jestem w wieku około 21 lat i nie mam jeszcze doświadczenia:/ ab

chwali się :)

lz6 napisał:
To mnie trochę trapi. Chciałbym już być po tej drugiej stronie :D. ab

dlaczego ?

lz6 napisał:
Wiem, że lepiej z kimś kogo się kocha spędzić ten 1 raz, ale myślę, że nie ma czasu czekać :pab

dlaczego nie masz czasu czekać ? cierpisz na chorobe nieuleczalną ?

lz6 napisał:
Co myślicie, aby 1 raz sprobować z prostytutką ?
Plusy i minusy ?ab

zły pomysł

1) z prostytutka nie będzie emocji, nie będzie iskrzyło, nie będzie magii i napięcia kiedy w końcu dotknę moją ukochaną, nie będzie tajemnicy - jak wygląda jej ciało, nie będzie pieszczenia z miłością i wyczuciem - będzie suchy mechanizm ....

2) nie zapomnij o chorobach wenerycznych i HIV, którymi prostytutka może być zarazona nie wiedząc o tym ... wtedy może to być Twój pierwszy i ostatni raz ...
 

Mirela

Seks Praktykant
Re: Pierwszy raz z prostytutką !! Tak czy Nie ???

Szarka napisał:
zły pomysł

1) z prostytutka nie będzie emocji, nie będzie iskrzyło, nie będzie magii i napięcia kiedy w końcu dotknę moją ukochaną, nie będzie tajemnicy - jak wygląda jej ciało, nie będzie pieszczenia z miłością i wyczuciem - będzie suchy mechanizm ....

2) nie zapomnij o chorobach wenerycznych i HIV, którymi prostytutka może być zarazona nie wiedząc o tym ... wtedy może to być Twój pierwszy i ostatni raz ...

ładnie napisane (punkt 1) :roll:


kilkakrotnie wspomonalam ze pierwszy raz jak i w ogole wspolzycie seksualne jak dla mnie bardzo silnie wiaze sie z miloscia, uwazam ze zycie seksualne najlepiej rozpoczac z osoba ktora sie naprawde kocha i oddaje sie jej swoje cialo jaki i dusze z milosci :)
 

lz6

Cichy Podglądacz
No Ok, już jestem właściwie przekonany, lecz mam jedno ale...

Z tego co wiem, to dziewczyny nie lubią niedoświadczonych...;/

Wolą, mieć kogoś już doświadczonego, więc powiedzcie mi:

Co jej powiem jak mnie spyta o moją przeszłość!

Mam skłamać i powiedzieć, że też ( jak ona ) mam doświadczenie, czy może prawdę, że to mój pierwszy raz ?

Jeśli powiem to drugie, to nie wiem czy nie stracę jej...
 

Szarka

Erotoman
lz6 napisał:
No Ok, już jestem właściwie przekonany, lecz mam jedno ale...

Z tego co wiem, to dziewczyny nie lubią niedoświadczonych...;/

Kto Ci takich bzdur nagadał ? ech męskie wychwalanki wrrr kobieta będzie bardzo szczęsliwa, że to ona jest tą wybranką

lz6 napisał:
więc powiedzcie mi:

Co jej powiem jak mnie spyta o moją przeszłość!

Mam skłamać i powiedzieć, że też ( jak ona ) mam doświadczenie, czy może prawdę, że to mój pierwszy raz ?

Oczywiście,że prawdę, będzie dumna z Ciebie :)

lz6 napisał:
Jeśli powiem to drugie, to nie wiem czy nie stracę jej...
bzdura !!! - czemu tak uważasz ?
 

rose

Biegły Uwodziciel
dlaczego niby kobiety nie lubią nie doświadczonych???:> to fajne kiedy razem można się wszystkiego uczyć..poznawac swojeciała... świat erotyki...
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ja też odradzam taka eskapadę, tak na 85% byłby to niewypał :)

A jak znajdziesz już swą PRAWDZIWĄ wybrankę to wątpie by te Twoje obawy się sprawdziły ;)

Aha, i ja zacząłbym budować swój związek na szczerości, mówienie prawdy wbrew pozorom aż tak bardzo nie boli :p
 

Mirela

Seks Praktykant
Nie ma sie czego wstydzic...Twoja dziewczyna na pewno sie ucieszy ze jestes z nia szczery i bedzie jej zapewne bardzo milo ze to wlasnie ona bedzie Twoja wybranka:) no i mysle ze to nie jest powod aby miala Cie opuscic..bo co innego gdybys skłamał...ale nie warto budowac zwiazku na klamstwach i oszustwach:)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry