• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy Raz z inną Parą.

Mężczyzna

Para BartekiE

Cichy Podglądacz
Witam.
Jakis czas temu rozmawialismy z żoną w łóżku o seksie gdzies w pleneże jakby ktos nas zobaczył np. Jakis facet. Z żartem powiedziaĺem jej ze jeszcze doszedł by i chciał sie dołączyc w tym momencie dotykałem ja po cipce i zauważyłem że zrobiła sie bardzo mokra..odrazu kapnołem sie ze napewno fantazjuje o seksie z innym bo od dluzszego czasu jak ją dymam to zamyka oczy i glosno jeczy ma zajebisty orgazm..!!!!!! Dodam ze jestesmy juz po 40tce i mysle ze moze pomyslec o czyms nowym w seksie lecz facet odpada bo bardzo ja kocham i zabardzo jestem zazdrosny..Długo myslalem nad tym i mysle ze znalesć inna pare podobna do nas , zaprzyjaznic sie z nia...moze najpierw spotkanie przy kawie potem seks z swoimi partnerkami a czas pokaze co dalej i jakby bylo wszystko oki to seks w roznych konfiguracjach z zmianą partnerow. Chcialbym ze zaprzyjaznic sie z taka para , i nie tylko seks ale i razem wyjazdy na wakacje , na basen itd.itp.
Mysle ze tylko takie coś wchodzi w gre nic innego..
Nawet podnieca mnie mysl ze jego kobieta patrzy sie a ja z nim piepszymy moja zone we dwoch..
I teraz chyba pytanie najwazniejsze !!!!!!
Czy przez takie coś nic sie nie popsuje w naszym związku ?
Na poczatku moze byc i fajnie ale pytanie co za pare lat ?
Dodam ze naprawde bardzo sie kochamy ja zone i ona mnie.
Przez 16 lat malzenstwa moze dwa razy sie obrazilismy na siebie ale po 2 godz milczenia byla zgoda nigdy zadnej klótni. Czasami mysle ze Bog złączył nas idealnie.
Troche boje sie tego zeby nic sie nie zepsuło.
A czytalem troche o parach swing i bardzo duzo jest na forach ze po jakims czasie dochodzi do rozstań ..!!!!
Tylko wlasnie miedzy nami ma byc uklad seks tylko z ta jedna parą i na tym koniec.
Jesli ktos z was slyszal albo sam jest w takim ukladzie prosze o cos napisanie czy jest ok ? Czy mam dac sobie spokój ?

Aha dodam ze rozmawialem z zona o takim ukladzie i powiedziala ze jesli ja chce to ona tez i mozemy razem sprubowac.
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Jeżeli jesteś tak zazdrosny to znaczy że nie ufasz tak do końca swojej żonie więc lepiej odpuść. Może to być dla was obojga wspaniałe przeżycie, ale później ''betoniara'' w Twojej głowie może być nie do zatrzymania.
 

Ricky

Cichy Podglądacz
Jesteście ze sobą kawał czasu i za to szczere gratulacje. Uważam, że jeśli oboje myślicie podobnie o relacji z drugą parą to warto spróbować. Małymi kroczkami, stopniowo przełamywać bariery i obserwować czy się w tym oboje odnajdujecie. Warto rozmawiać ze sobą, czy iść w to dalej czy nie. Wiele będzie zależało od tego, na kogo traficie. Może dzięki takiej próbie znajdziecie przyjaciół. Oczywiście, ryzyko popadnięcia w zazdrość istnieje, więc musi być to Wasza wspólna, świadoma decyzja. Powodzenia.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nie zapędzaj się tak od razu.
To, że fantazjuje nie znaczy, że tego chce.
Fantazja to jedno a realizacja to drugie.

Sonduj temat, ale ostrożnie, bo może się okazać, że spróbujecie i to będzie koniec związku, tym bardziej, że jak piszesz jesteś zazdrosny. Możesz tego nie dźwignąć.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry