• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierścien

Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Ja czasami używam jak bawię się solo. Mam wyłącznie silikonowe więc o innych się nie wypowiem. Z pierścieniem erekcja jest większa, kutasek mocniej ukrwiony, bardziej żylasty. Czy pomaga utrzymać dłużej erekcję, to nie wiem, bo nie jest wskazane zbyt długie trzymanie pierścienia. Myślę, że15 minut zabawy z pierścieniem to u mnie był max, chociaż z zegarkiem w ręku nie mierzyłem.
Mam wrażenie też że z pierścieniem kutasek jest bardziej czuły ale to może tylko moje takie subiektywne odczucie.
 
Mężczyzna

Mickymouse

Seks Praktykant
Kiedyś kupiłem na spróbowanie
Sprawił że penis był bardziej żylasty
I wizualnie wyglądał jeszcze lepiej
Co do długości erekcji to nie wiem bo nie miałem z tym nigdy problemów
 
Mężczyzna

dontukanos

Cichy Podglądacz
Kiedyś gumka mi pękła i się zwinęła dosyć ciasno tak jak pierścień. I to prawda penis jest bardziej pompowany krwią, widać na nim żyły, jest większy i twardy. Jednocześnie miałem o wiele większą kontrolę nad sobą. Kiedy zamierzałem już kończyć wystarczy że wyjąłem (na 30 sekund) i zabawa zaczynała się od początku. Jeżeli chodzi o mnie to fajny do zabawy na cały wieczór, a nie pojedynczy numerek. Oczywiście co jakiś czas musisz gość ściągnąć i dać odpocząć penisowi, jak jest zbyt długo nałożony i cały czas się bawisz to zaczynasz odczuwać ból.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Pierścien na penisa Akcesoria erotyczne 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry