• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieczenie wejścia do pochwy w czasie masturbacji dildo

Kobieta

Aisog01

Erotoman
Cześć, mam problem właśnie z pieczeniem wejścia do pochwy gdy próbuję włożyć dildo. Mimo stosowania lubrykantu na bazie wody. Za którymś razem się uda ale nie jest to przyjemne, bo w środku (głębiej) czuję jakby ktoś ogniem mnie parzył 😣... U ginekolożki byłam, ale nie stwierdziła infekcji i przepisała maść ze znieczuleniem aby sobie nałożyć na dildo XD (ze znieczuleniem 😝, żeby nic nie czuć?!)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Może jakaś reakcja uczuleniowa, nie wiadomo z czego to zrobione.
Mam takie, z silikonu medycznego

 
K

Kataryna

Guest
Mam takie, z silikonu medycznego

Im bardziej wygląd i kolor odbiega od realizmu tym śmieszniej te zabawki wyglądają:).
Tylko wtedy Cię piecze, tylko przy tej zabawce?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
/Zapiski/
Kupiłam lubrykant Pjur med Sensitive Glide dla wrażliwych błon śluzowych- bardzo fajny.
To nie wina lubrykantu.
Kupiłam też dildo o mniejszym obwodzie i miększe = jest lepiej ale jeszcze nie najlepiej. Nie ma nawet 10 cm obwodu.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
/Zapiski/
Kupiłam lubrykant Pjur med Sensitive Glide dla wrażliwych błon śluzowych- bardzo fajny.
To nie wina lubrykantu.
Kupiłam też dildo o mniejszym obwodzie i miększe = jest lepiej ale jeszcze nie najlepiej. Nie ma nawet 10 cm obwodu.
A nie myślałaś ze podrażnienie pochwy może być spowodowane uczuleniem na materiał z którego wykonane są te zabawki?
Jak uprawiasz sex z facetem to używając prezerwatyw tez odczuwasz pieczenie?

Wiele kobiet ma nietolerancję lateksu. Spróbuj użyć zabaweczki ze stali chirurgicznej, może pieczenie ustąpi.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
nie myślałaś ze podrażnienie pochwy może być spowodowane uczuleniem na materiał z którego wykonane są te zabawki?
Są wykonane z silikonu medycznego, który jest nie uczulający, więc to na pewno nie : /

Ja podejrzewam jedną z 3 "schorzeń"
1) pochwica
2) dyspareunia powierzchowna
3) wulwodynia

A dildo mam takie:
 
O

ologreti

Guest
Są wykonane z silikonu medycznego, który jest nie uczulający, więc to na pewno nie : /

Ja podejrzewam jedną z 3 "schorzeń"
1) pochwica
2) dyspareunia powierzchowna
3) wulwodynia

A dildo mam takie:
Jeśli masz takie dolegliwosci to musisz to skonsultować z lekarzem...
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Są wykonane z silikonu medycznego, który jest nie uczulający, więc to na pewno nie : /

Ja podejrzewam jedną z 3 "schorzeń"
1) pochwica
2) dyspareunia powierzchowna
3) wulwodynia

A dildo mam takie:
Kawał Zaganiacza z tego pocieszyciela twojego🤣

A tak poważnie to byłaś skonsultować to z jakimś sensownym ginekologiem?
W necie jest mnóstwo tego rodzaju forów pytałaś o opinie ludzi którzy przechodzą te schorzenia?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry