• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

pić mleko z piersi

Kobieta

Nefer

Podrywacz
Każdy facet lubi ssać piersi, każdy.
Ssać piersi to i owszem, ale piersi z których wydobywa się mleko niekoniecznie. :)
Z ciekawości aż trochę pogooglowałam. Kurcze, to chyba naprawdę jest możliwe, że bez urodzenia dziecka można sprowokować piersi do wytwarzania mleka. Nie wiedziałam o tym. :oops:
 
Kobieta

Lisa

Cichy Podglądacz
Ssać piersi to i owszem, ale piersi z których wydobywa się mleko niekoniecznie. :)
Z ciekawości aż trochę pogooglowałam. Kurcze, to chyba naprawdę jest możliwe, że bez urodzenia dziecka można sprowokować piersi do wytwarzania mleka. Nie wiedziałam o tym. :oops:
tak dokładnie. Tak więc możliwe jest karmienie piersią adoptowanych dzieci....
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Ssać piersi to i owszem, ale piersi z których wydobywa się mleko niekoniecznie. :)
Z ciekawości aż trochę pogooglowałam. Kurcze, to chyba naprawdę jest możliwe, że bez urodzenia dziecka można sprowokować piersi do wytwarzania mleka. Nie wiedziałam o tym. :oops:
Tak można wiem z doświadczenia...
Co do moich preferencji próbowałem nawet jest ok ciekawe przeżycie
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Cześć ..Myślę że opcja do sprawdzenia skoro Kobiety łykają nasza spermę Dlaczego nie mleko z pełnych kształtnych piersi ..
Uwielbiam ssać i lizać połykać ten ciepły i lepiący się żelek kiedy Ona dochodzi więc Co tam mleko ..nowe doznania i fetyszek
 
Mężczyzna

Aro78654

Cichy Podglądacz
Witajcie kochani,

Udało mi się uzyskać mleko w piersiach bez dziecka poprzez częste odciąganie pokarmu. Uwielbiam, gdy mężczyźni ssą moje piersi.

Czy są faceci, którzy też mają takie preferencje?
Pozdrowienia
Wstydzę się to tego przyznać do żadnej kobiety tego nie napisałem o mówieniu prosto w oczy nie wspominając ale ja jestem fanem karmienia piersią Pozdrawiam
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Jak żona urodziła drugie dziecko to próbowałem mleka bezpośrednio z piersi. Doznania bardzo fajne a i smak mleka całkiem całkiem 😉
 
Mężczyzna

stronatoma

Cichy Podglądacz
Jak żona urodziła drugie dziecko to próbowałem mleka bezpośrednio z piersi. Doznania bardzo fajne a i smak mleka całkiem całkiem 😉
Ja też miałem to szczęście... czasami żałuje że nie ma w tych cycuszkach mleka... mam taki fetysz wyciskania mleka z cycek... "dojenia" kobiety, miętoszenia i wyciskania mleka... im więcej leci tym bardziej podniecające...
 
Mężczyzna

apszczecin

Cichy Podglądacz
Witajcie kochani,

Udało mi się uzyskać mleko w piersiach bez dziecka poprzez częste odciąganie pokarmu. Uwielbiam, gdy mężczyźni ssą moje piersi.

Czy są faceci, którzy też mają takie preferencje?
Pozdrowienia
Gdybyś była z okolic Szczecina to bym ssał Twoje piersi godzinami...ja szukam kobiety która by się podzieliła mlekiem...(łącznie z forami dla matek🙊) ale w Szczecinie i okolicach brak...🥴
 
Mężczyzna

jerry-berry

Cichy Podglądacz
kiedys spotkalem się w kobietą na sex. okazalo sie ze ma mleko w piersiach. zajebiste uczucie. nieraz szukalem takich pań ale juz nie znalazlem
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Jak moja żona miała mleko to uwielbiałem ssać piersi podczas seksu. Smak pyszny. Fajne było jak tryskalo mleko podczas seksu, to byly cydowne chwile i bardzo bym chcial aby znowu miala mleko :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry