• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Perwersyjne fantazje o żonie

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Witam
Panowie jak w tytule jakie macie fantazje o swojej żonie, w jakiej sytuacji chcieli byście ją zobaczyć z kim co miała by robić żebyście byli podnieceni.
Ja mam o swojej żonie taką dość mocno perwersyjna fantazję jak się temat rozwinie to opiszę sytuację w której chciałbym ją widzieć
 

Damianekxxx20

Cichy Podglądacz
Moja fantazja chyba nie różni się od fantazji większość jak nie wszystkich mężczyzn 😉 przede wszystkim chciałbym zobaczyć żonę jak zabawia się z inną kobietą, kolejna fantazja seks w grupie 2+2 (pary) z różnym kombinacjami trójkąta, wymianą partnerów itd. A co powiedzą panie w kwestii fantazji? 😉 Mocno różnią się wasze fantazje od fantazji mężczyzn?
 

yoint

Nowicjusz
Nigdy nie fantazjowalem o dzieleniu się żona ani nie oglądaniu jej z kims.
Mam fantazje typowo dotyczące naszej relacji i są to wszelkie fantazje o seksie w kolejnych miejscach które stopniowo odkrywamy oraz takie w których moje kobieta staje się niewyżyta;)
 

arekrak

Cichy Podglądacz
To mi się marzy, żeby żona zamknęła mnie w chastity cage (nie wiem czy jest polska dobra nazwa) i chwaliła się tym przed koleżankami - takie cfnm.
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Kurwa, co was w tym kręci, żeby obcy facet ruchał waszą żonę? Jeszcze powiedzcie, że jesteście na ogół ludźmi dobrze zarabiającymi
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Komuś się nie spodobało że inny wyruchał mu żonę?? 😂 Po cholerę tu zaglądasz jak ci coś nie pasi, idź do kościoła nawracać pedofilów czy coś..
 
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Zastanawiam się nad pochodzeniem tego i tyle w temacie
Cóż. Różni ludzie mają różne podejście do różnych kwestii...
To że Tobie coś nie pasuje to ok... Ale również jest ok, że inni mają inne patrzenie na takie tematy, więc nie ma się co napinać.
Po co od razu z wulgaryzmami wyjeżdżać? Jeśli już zaglądasz w tematy takie jak ten to masz oczywiście prawo wyrazić swoją opinię - ale można to zrobić w sposób kulturalny - napisz może po prostu że to cię nie kręci i tego nie aprobujesz, kropka.

Ja np. fantazjuję o żonie ruchanej przez czarnego kolesia - a mam tak odkąd sama zwierzyła mi się że jak była nastolatką to fantazjowała o seksie z czarnym...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry