• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Penis nie chciał stanąć

Wieks

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam 18 lat i ostatnio gdy miało dojść do seksu mój członek nie chciał stanąć. Wcześniej się mizialiśmy, pieszczochy i inne a gdy przeszło do rzeczy nie chciał stanąć. W domu gdy chce sobie zwalić to nie ma z tym problemu, chwila moment i stoi. Co może być przyczyną?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zestresowałes się, choć możesz z tego sobie sprawy nie zdawać.
Nie zrażaj się, bo kolejnym razem będzie podobnie.
Pogadaj o tym z partnerką, jak ma olej w głowie to zrozumie i pomoże Ci się zrelaksować.
 
  • Like
Reactions: tpo

romterek

Cichy Podglądacz
Jeśli nie ma problemu w sytuacji jeśli się masturbujesz. to problem ze wzwodem przy dziewczynie może mieć podłoże psychiczne. Być może zdziałał tutaj stres. Być może powodem jest alkohol jeśli wcześniej piliście ( alkohol ma kiepski wpływ na erekcję). Proponowałbym nie przejmować się tym jeśli jest to jednorazowa sytuacja. Jesli jednak się to powtarza, możesz spróbować tabletek na erekcje. Najlepiej będą bez recepty. Dobre działanie mają tabletki z L argininą, możesz na przykład kupić Viamen
 
Mężczyzna

Katmar

Cichy Podglądacz
A to nie jest tak, ze takie tabletki można przyjmować jedynie w określonym wieku? Sam boję się trochę, ze jak zacznę je brać to się od nich uzależnię. Mam podobny problem co autor ale zdarza mi sie to coraz częściej.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

opolski

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam 18 lat i ostatnio gdy miało dojść do seksu mój członek nie chciał stanąć. Wcześniej się mizialiśmy, pieszczochy i inne a gdy przeszło do rzeczy nie chciał stanąć. W domu gdy chce sobie zwalić to nie ma z tym problemu, chwila moment i stoi. Co może być przyczyną?
stres, to normalne. Próbuj do skutku :) uda się na pewno. Miałem tak samo kiedyś
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Może to stres i tyle. Nie pakuj tabletek. Jak chcesz się lekko wspomóc to łap link do żelu
Nie jest drogi a skuteczny. Głowa się otworzy k
I będzie git.
Przestań już reklamować ten sklep...
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

dirtyjack

Cichy Podglądacz
Może to stres i tyle. Nie pakuj tabletek. Jak chcesz się lekko wspomóc to łap link do żelu
Nie jest drogi a skuteczny. Głowa się otworzy k
I będzie git.
W życiu nie pryskalbym pindola nieznaną substancją przed wejściem do krainy.
Wypad
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry