• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Penilarge

Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Witam. Zamówilem sobie perłną kurację Penilarge. W sensie 3 opakowania tabletek oraz jeden żel. Mam kilka pytań do osób, które również je przyjmowały:
1. Po jakim czasie był efekt/
2. Jak często bierzecie tableki? W sensie jedną z rana i jedną wieczorem czy dwie naraz?
3. W jakiej porze dnia stosujecie żel?
 

Halred

Erotoman
Nie stosowałem, ale nie muszę żeby wiedzieć że:
1. nigdy się nie pojawi, no chyba że masz na myśli efekt wywalenia kasy w błoto.
2., 3. bez znaczenia, patrz pkt. 1.
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Na efekt trochę poczekasz ponieważ ja pierwsze widzialem po Penilarge jakieś miesiąc po kuracji. Wiadomo, rozszerza to tkanki miękkie i jednka trzeba czasu aby było to na stale.Chociaż najlepije jest brać ponad 3 miesiące i ja tak właśnie brałem. Tabsy łykałem raz dziennie wieczorem bo nie miałem czasu aby pilnować przyjmowania dwa razy diennie. Ale jak tam chcesz. Ponoć można i tak i tak. Żel tylko wieczorem (wspomagałem się początkowo jeszcze expanderem ale potem zarzuciłem bo wystarczyły same tabsy).
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
3,5 na długości, 3 w obwodzie cyzli nawet lepiej niż myślałem Ogolnie tabletki najlepsze ze wszystkich z jakimi miałem do czynienia chociaż przyznam, że początkowo były pewne efekty ubozne, czasami dość kłopotliwe ale w sumie była to informacja tylko że tabletki działaja.
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Jakie efekty uboczne? ;/ Sam biorę je od 3 dni tak wiec jeszcze nic nie odczuwam ( w sumie to nawet nie oczekuję,że efekt będzize po takim czasie).
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Erekcje. Wszędzie i z nienacka. Ale to przechodzi po jakimś czasie... Penis musi się przyzwyczaić. Potem już tylko przy podnieceniu :p Trwało to jakiś miesiąc.
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
A ten żel to trzeba koniecznie kupować? Bo zastanawiam się czy nie zamówić sobie opakowania tabletek na spróbowanie a żel jest w praktycznie takiej samej cenie co tabletki :p
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Nie musisz kupować. Tak jak tutaj poisali juz zel jest zabezpieczeniem przed powstawaniem rozstepów na penisie jak powiekszenie nastepuje. Bez stosowania mogą Ci się pojawić (nie jest to jednak groźne, raczej niewielki defekt wyglądu).Poza tym po jednym opakowaniu nie zobaczysz jakiegoś tam super dzialania. Działanie jest po miesiacu jak skończy Ci si e pierwsze opakowanie ale będzie raczej efekt z erekcjami, na powiekszenie jeszcze za wcześnie.
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Jakiego kremu używałeś? Sam zastanawiam sie nad tabletkami ale obawiam się, ze mi zaszkodzą tak wiec chciałbym wypróbować sobie ten krem.
 

tatarzyn

Nowicjusz
W takim razie polecam kupić tabletki które sa dopuszczone przez polski nadzór farmaceutyczny. Będziesz pewien, ze będą bepieczne Co do kremu to moim zdaniem się zwiedziesz. Tak jak tutaj powyżej pisza jest to jedynie środek na wspomaganie a nie powieksza sam w sobie.
 

tatarzyn

Nowicjusz
Penilarge, o których tutaj wspomniano. Krem z serii również polecam chociaż głównie na rozstępy jakie mogą się pojawić podczas powiekszania bo sam w sobie nie powiększa. Ogólnie musisz równiez brać tabletki przez 3-4 miesiące aby zobaczyć efekt.
 
Mężczyzna

kokser6969

Cichy Podglądacz
jakiś rok temu zwierzyłem sie swojemu trenerowi personalnemu że mam problem z kobietami związany z wielkością mojego członka poradził mi wtedy tabletki o nazwie Maxorman. Kupiłem ten specyfik mam w domu ale nie zacząłem jeszcze brać bo straciłem w miedzyczasie kobietę. Czy ktoś brał to?, są jakieś skutki uboczne?. Trener bardzo zachwalał te tabletki nie wiem czy zaczynać kurację a za pół roku stracą ważność
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
jakiś rok temu zwierzyłem sie swojemu trenerowi personalnemu że mam problem z kobietami związany z wielkością mojego członka poradził mi wtedy tabletki o nazwie Maxorman. Kupiłem ten specyfik mam w domu ale nie zacząłem jeszcze brać bo straciłem w miedzyczasie kobietę. Czy ktoś brał to?, są jakieś skutki uboczne?. Trener bardzo zachwalał te tabletki nie wiem czy zaczynać kurację a za pół roku stracą ważność
To nie są tabletki z apteki więc musisz sie zastanowić bo nie wiadomo czy nie mają jakiś skutków ubocznych np żebyś sobie wątroby nimi nie zepsół
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Czesc mam pytanie czy penilarge lub penis complet dziala ? Seks 0
W Penilarge Porady seksualne 10
A Penilarge Porady seksualne 7
M Penilarge Porady seksualne 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry