• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

pas cnoty dla niego

Kobieta

Misia35

Cichy Podglądacz
Cześć dziewczyny jak i Panowie to czytający :) Wiem było troche tematów ale jestem tylko coraz głupsza jak to czytam

Ostatnio z chłopakiem chcemy wejść w temat męskich pasów cnoty, chcemy robić tak żeby chłopak chodził no stop tak 2-3 tygodnie w pasie cnoty, potem przerwa itd

Polecacie z doświadczenia jakiś męski pas cnoty np z allegro? tak żeby nie było tego widać pod spodniami, bo chłopak jest troche wstydliwy na tym punkcie. Rozmiar klatki raczej mniejszy, nie potrzeba więcej
 

PanTak

Seks Praktykant
Cześć dziewczyny jak i Panowie to czytający :) Wiem było troche tematów ale jestem tylko coraz głupsza jak to czytam

Ostatnio z chłopakiem chcemy wejść w temat męskich pasów cnoty, chcemy robić tak żeby chłopak chodził no stop tak 2-3 tygodnie w pasie cnoty, potem przerwa itd

Polecacie z doświadczenia jakiś męski pas cnoty np z allegro? tak żeby nie było tego widać pod spodniami, bo chłopak jest troche wstydliwy na tym punkcie. Rozmiar klatki raczej mniejszy, nie potrzeba więcej
1445614239_by_Moonshield_500.jpg
 
Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
Cześć dziewczyny jak i Panowie to czytający :) Wiem było troche tematów ale jestem tylko coraz głupsza jak to czytam

Ostatnio z chłopakiem chcemy wejść w temat męskich pasów cnoty, chcemy robić tak żeby chłopak chodził no stop tak 2-3 tygodnie w pasie cnoty, potem przerwa itd

Polecacie z doświadczenia jakiś męski pas cnoty np z allegro? tak żeby nie było tego widać pod spodniami, bo chłopak jest troche wstydliwy na tym punkcie. Rozmiar klatki raczej mniejszy, nie potrzeba więcej
Cześć,

Powiem z doświadczenia. Mam dwa pasy (aliexpress, tanie) a leci do mnie też trzeci.

Pierwsza rzecz - nie da się od razu nosić trzy tygodnie. Do tego trzeba się przyzwyczaić. Szczególnie poranki.

Co do komfortu noszenia... Hmm. Kazdy będzie powodował jakiś dyskomfort. W sumie i to chodzi. Jednak Ty, jako strażniczka klucza, poza zabawą masz też pewną odpowiedzialność. W pierwszych dniach musisz być szczególnie ostrożna. Wszelkie otarcia i zaczerwienienia świadczą o niedopasowaniu. Ból emocjonalny noszącego jest jak najbardziej pożądany :)

Mam podróbkę CB-6000 i Holy Trainer V4.
CB się łatwiej zakłada, nie jest jakoś mega widoczny, słychać kłódkę podczas chodzenia w za luźnych majtkach. Rozwiązanie jest proste - niech nosi Twoje.
Co do HT-4 - nie lubię, jak się zachowują podczas wzwodu. Ponieważ ring nie otacza szczelnie moszny, ze względu na wkładaną cześć (klatka wchodzi pod ring, żeby ukryć zamek), podczas erekcji penis się wydłuża bardziej niż w CB.

Co do koloru - są różne szkoły, jedna Pani powie, że facet musi widzieć, co traci, inna z kolei woli, żeby nawet nie widział penisa, żeby o nim zapomniał.

Mi nie robi różnicy, ale różowy pas cnoty odbiera nieco męskości, co nie? ;)
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Hej, właśnie wypróbowaliśmy z żoną jeden - najtańszy z Allegro - działa i to nie najgorzej choć ubranie tego sprzętu to coś zupełnie nowego.
odczucia? Boskie! Zależność od niej i te jej delikatne podteksty od razu pokazują kto tu rządzi. A o to właśnie chodzi!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry