• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Papieros i sex oralny

Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Tak, na dodatek nocą w parku z obcym ;) Całonocna mineta :ROFLMAO:
No i znowu robisz smaka. Taka oparta o drzewo najebana i najarana w pończochach w mini , eleganckiej koszuli i butkach tak słodkich że mogłyby nadawać się na pierwszą stronę Vogue.
Najlepiej blisko wody żeby było odbicie blasku księżyca ( tak wiem większe ryzyko że mnie tam jeszcze utopi - uprzedziłam Cię :p )
 
Mężczyzna

Antico

Nowicjusz
No i znowu robisz smaka. Taka oparta o drzewo najebana i najarana w pończochach w mini , eleganckiej koszuli i butkach tak słodkich że mogłyby nadawać się na pierwszą stronę Vogue.
Najlepiej blisko wody żeby było odbicie blasku księżyca ( tak wiem większe ryzyko że mnie tam jeszcze utopi - uprzedziłam Cię :p )
Z szarpniętymi majteczkami na bok? Żeby było szybkie dojście do mokrej szparki?
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
No i znowu robisz smaka. Taka oparta o drzewo najebana i najarana w pończochach w mini , eleganckiej koszuli i butkach tak słodkich że mogłyby nadawać się na pierwszą stronę Vogue.
Najlepiej blisko wody żeby było odbicie blasku księżyca ( tak wiem większe ryzyko że mnie tam jeszcze utopi - uprzedziłam Cię :p )
Brzmi jak propozycja :D
Lizania obcej, najebanej i najaranej o tych wszystkich atrybutach to bym nie odpuścił ;) Bo to jest już szał...
Dlatego tą wodę możemy podarować, aby nie było "zbyt" ;)
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
Nie z łapami, a z językiem ;)
Ty pewnie byś wolała stawiać pozorny opór, ale ja...
Wolałbym abyś oddała się moim poczynaniom i skupiła na odbieraniu przyjemności.
Choć uważam, że takich sytuacji nie powinno się tak do końca reżyserować...
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
No właśnie. To by było ciekawe doświadczenie dla faceta. Idzie nocą w parku a tu kobieta napalona zaczyna dawać sygnały po czym wykorzystuje w niegrzeczny ale przyjemny sposób.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry