• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Palce jak puch kolibra

Status
Zamknięty.

Tulkas

Cichy Podglądacz
Właśnie! jak to jest? Moja ukochana zawsze wychwala moją delikatność.Co z tego jeśli nie mogę być naprawdę delikatny bo dla niej pieszczoty włosków na brwiach czy skroni są nie do wytrzymania i zaraz się otrzepuje. Czy jest morzliwe że sprawia jej to ból? Rzeby nie byłowątpliwości to nie biję jej tylko pieszcze opuszkami jej meszek na skurze tak by skury nie dotykać palcem. Wiem ze kobiety inaczej czują i dla nich całe ciało jest strefą erogenną.
Acha jeszcze jedno! Nie chcemy współrzyć przed ślubem i morze z tąd jej reakcja? Może sie boi że zbyt ją to podnieci i zapomni o tym czego chce świadomie( seks po ślubie)?
Co o tym sądzićie?
Jak wy to odczuwacie dziewczyny?
 

Benek

Seks Praktykant
Tulkas napisał:
Właśnie! jak to jest? Moja ukochana zawsze wychwala moją delikatność.Co z tego jeśli nie mogę być naprawdę delikatny bo dla niej pieszczoty włosków na brwiach czy skroni są nie do wytrzymania i zaraz się otrzepuje. Czy jest morzliwe że sprawia jej to ból? Rzeby nie byłowątpliwości to nie biję jej tylko pieszcze opuszkami jej meszek na skurze tak by skury nie dotykać palcem. Wiem ze kobiety inaczej czują i dla nich całe ciało jest strefą erogenną.
Acha jeszcze jedno! Nie chcemy współrzyć przed ślubem i morze z tąd jej reakcja? Może sie boi że zbyt ją to podnieci i zapomni o tym czego chce świadomie( seks po ślubie)?
Co o tym sądzićie?
Jak wy to odczuwacie dziewczyny?

kolego ile masz latek?

co do wspolzycia przed slubem to dla mnie jest to bez sensu !!
mysle ze bolu jej to nie sprawia na pewno :!:

ale kazdy jest inny
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Na ogół dziewczęta uwielbiają takie pieszczoty. Kiedyś eksperymentalnie, z moją Ukochaną, podjeliśmy próbę zamiany ról. Tzn. Ona spróbowała mnie dotykać jak Ty opisujesz. Rezultat był dokładnie taki sam - trudno wytrzymać i zaraz po tym musiałem ostro wycierać ręką szyję, żeby pozbyć się "smyrającego" uczucia.
Być może twoja ma jak ja i chyba każdy...facet. :?
 

Tulkas

Cichy Podglądacz
.

Benek - mam 23lata

Inżynier - wiele straciłeś. Moja Była często mnie tak miziała i to było kosmiczne przerzycie. Wiesz chodziło mi o to że u każdej osoby to może być inaczej i czy są takie którym to sprawia ból. Może trzeba się do tego typu pieszczot jakoś przygotować. Zauwarzyłem że po kąpieli są bardziej intensywne.

Kpszałek Opałek- Jest dobry bo go czasem mam okazję spróbować a pozatym. Dziewczyny którym to dotąd serwowałem mogły z małymi przerwami cały dzień i noc jeść i jeść.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Raczej nie straciłem wiele, ba po prostu mi to nie odpowiada. Na pewno nikomu nie sprawia to bólu, to nie możliwe. Ja tego nie lubie, tak mam.
 

Edeq

Podrywacz
Ja o dziwo mam o dużo większe łaskotki, niż moja Ukochana. Ale te łaskotki mam tylko, jeśli Ona mnie dotyka - robi to bardzo delikatnie i z uczuciem, że nie mogę wręcz wytrzymać. Ona z kolei łaskotki największe ma w okolicach szyi, na... miednicy i czasem na wenętrznej części ud. Ja z kolei wszędzie... 8)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry