• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oznaki ciąży.

Status
Zamknięty.

odmieniony

Cichy Podglądacz
Witam

Mam pytanie do dziewczyn, które są już w ciąży lub urodziły już dziecko.

Jakie są objawy tego, że kobieta zaszła w ciążę? Jakiś ból? Coś inaczej czuć? Opiszcie swoje odczucia!

Pozdrowionka
 

Szarka

Erotoman
Co kobieta to inne objawy

Ja pierwsze 2 miesiące oprócz zgagi nie miałam żadnych objawów, czasem delikatne bóle w podbrzuszu ale były one bardzo łagodne, potem doszła drażliwość piersi, ich nadmierna wrażliwośc na dotyk, nawet biustonosz zaczął przeszkadzać, stałam się drażliwa, niespokojna, nudności nie miałam, tylko przeszkadzały mi pewne zapachy i nie byłam w stanie przełknąć banany, które wcześniej uwielbialam. W trakcie rozwijania się ciąży doszło bardzo częste oddawanie moczu i nasilenie zgagi.
 

młoda

Podrywacz
To raczej jest dość indywidualne :/
Np 10 kobiet może mieć zupełnie odmienne objawy i występujące w różnym czasie niż u pozostałych kobiet.
 

Mere

Seks Praktykant
Ponoć się to czasem wyczuwa 6 zmysłem :) Moja koleżanka czuła metaliczny posmak w ustach, np. Inne objawy, to powiększenie piersi, sennosć lub wręcz przeciwnie - rozpierająca energia.
 

Szarka

Erotoman
Gonia hmmm zaciekawiłas mnie, chciałabym gratulacje złozyć no ale to przymrużone oczko i sama nie wiem co myslęć ? zdradź 8)
 

gonia

Erotoman
Szarka napisał:
Gonia hmmm zaciekawiłas mnie, chciałabym gratulacje złozyć no ale to przymrużone oczko i sama nie wiem co myslęć ? zdradź 8)
ja rowniez nie wiem co myslec jutro ide po test i sie okaze :)
ucieszyłabym sie gdybym byla, ale bardziej ucieszylabym sie gdybym nie była :)
 

Endrju

Nowicjusz
Tydzien temu wlozylem bena na 5 cm do srodka na 3 sekundy. Wystrysku nie bylo. Ona byla wtedy zaraz po okresie. Dzisiaj zauwazyla troche ciemnej krwi na majtkach. Ma takie cos ale z reguly miedzy okresami i bez krwi. Czy to moze byc oznaka ciąży?? Bo wg mnie nie ale chce się upewnić. Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje.
 

Endrju

Nowicjusz
To troszke za malo, kiedy człek sie tak stresuje... Moge więcej info prosic? Bardzo dziekuje z góry. to w takim razie skad ta krew ??
 

Szarka

Erotoman
Jeżeli to czysta, świeża krew - taka jak w czasie okresu, to powinna iśc do ginekologa bo wygląda to na zaburzenia hormonalne.

Gdyby była w ciąży i krwawiła właśnie w taki jak wyżej opisany sposób, świadczyło by to o poronieniu.
 

Endrju

Nowicjusz
Ona mówi, że to jest takie coś jak ma między okresami, tyle że teraz jest tam też krew. Nigdzie nie znalazłem takich objawów ciąży i nie wiem skąd ta krew może być. Mam nadzieje ze nie musze się denerwować?? Przy poronieniu tej krwi jest pewnie dużo prawda ? Ona ma tyle co tego śluzu między okresami.
 

Szarka

Erotoman
no to powtarzam, mogą to byc zaburzenia hormonalne, w czasie poronienia jest dużo krwi i bóle brzucha.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry