• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

owłosienie łonowe i nie tylko u kobiet

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
najlepsza całkowicie zarośnięta cipka, tak że po założeniu majtek włoski wystają po bokach, fajnie też jak kobieta ma dużo włosków wokół odbytu i na samej pupie oraz na udach, i oczywiście moje ulubione to panie z owłosionymi pachami, najlepszy taki kilku dniowy zarost
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Ja lubię jak moja ma całkiem ogoloną. Nawet woli jak na zdjęciach które mam pokazać kolegom jest wygolona na zero, mimo, że wtedy wszystko widać :)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Byłam kiedyś w w związku z wielbicielem futerka, ależ się wówczas zapuściłam. Czego jednak się nie robi dla dobrego seksu. Zwłaszcza, że takie lenistwo potem zaczyna się podobać. Nie zgodziłam tylko na nie golenie nóg, bo lubię je eksponować, ale to co miałam po kilku miesiącach pod majteczkami i pod pachami no to już był mały busz. Natomiast, jak to działało na mojego byłego, to było jednak warte poświęcenia. Przyznam, że po jakimś czasie sama lubiłam sobie popatrzeć na swoją szparkę i dupcię w takiej egzotycznej odmianie, kto wie może to kiedyś powtórzę.
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Byłam kiedyś w w związku z wielbicielem futerka, ależ się wówczas zapuściłam. Czego jednak się nie robi dla dobrego seksu. Zwłaszcza, że takie lenistwo potem zaczyna się podobać. Nie zgodziłam tylko na nie golenie nóg, bo lubię je eksponować, ale to co miałam po kilku miesiącach pod majteczkami i pod pachami no to już był mały busz. Natomiast, jak to działało na mojego byłego, to było jednak warte poświęcenia. Przyznam, że po jakimś czasie sama lubiłam sobie popatrzeć na swoją szparkę i dupcię w takiej egzotycznej odmianie, kto wie może to kiedyś powtórzę.
Zgadam się to jest też fajne, czasami :) Też swoją proszę co jakiś czas aby odpóściła golenie i cieszę się kocurem kudłatym.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Byłam kiedyś w w związku z wielbicielem futerka, ależ się wówczas zapuściłam. Czego jednak się nie robi dla dobrego seksu. Zwłaszcza, że takie lenistwo potem zaczyna się podobać. Nie zgodziłam tylko na nie golenie nóg, bo lubię je eksponować, ale to co miałam po kilku miesiącach pod majteczkami i pod pachami no to już był mały busz. Natomiast, jak to działało na mojego byłego, to było jednak warte poświęcenia. Przyznam, że po jakimś czasie sama lubiłam sobie popatrzeć na swoją szparkę i dupcię w takiej egzotycznej odmianie, kto wie może to kiedyś powtórzę.
Taka kobieta to skarb, moją czasami udaje się przekonać na zapuszczenie futerka, ale jak ją zaczyna denerwować to przycina niestety, i wtedy to wygląda słabo, ale idzie zima więc mam nadzieję że uda mi się ja znowu namówić na zapuszczenie buszu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry