• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ostry seks

Mężczyzna

Paweł4f

Cichy Podglądacz
Hej wszystkim , zastanawiałem się ostatnio czy wprowadzic w swoją strefę łóżkową mocniejsze zabawy, dodam iż mam 23 lata, jestem raczej słabo doświadczony w seksie, moja partnerka jest drugą osobą jeżeli chodzi o stosunek, wydaje się być osobą otawrtą jeżeli chodzi o nowe pomysły i fantazje, Problem polega na tym że nie wiem jak na spokojnie z Nią porozmawiać co chciałbym zmienić, boję się jej reakcji. Bardzo podoba mi się np głębokie gardło, dociskanie głowy,klapsy. trzymanie za włosy dominacja i ogólnie ostry seks. Powiedzcie mi jaki Wy macie stosunek do tego typu urozmaicen co na to wasze partnerki czy dogadujecie się dobrze w tych kwestiach. Pozdrawiam Paweł
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Skoro sam piszesz, że nie czujesz się doświadczony w sexie to może jednak na początku doceń Wasz sex we dwoje, przekonajcie się co lubicie ;)Nie wszystko od razu. Mniejsze kroki dają więcej przyjemności. To Wasz związek, chyba że to małoistotna znajomość. Możesz sam też coś zainicjować, i przekonać się czy jej to odpowiada.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja bym był bardzo ostrożny z takimi pomysłami i bardzo powoli rozmawiał i jeśli się zgodzi wprowadzał to w życie. To o czym piszesz chyba dość mało kobiet lubi a nawet te co lubią, to im co z czasem na pewno przychodziło, jesteście młodzi, nie ma się co spieszyć.

A może z czasem partnerka też polubi ostry seks, będzie Cię związywać, kopać w jaja, wiązać penisa, bić pejczem i penetrować anal dużymi dildo...

Ten powyższy akapit, to dlatego, bo mi się źle kojarzy, jak tylko mężczyzna jest dominujący, a kobieta uległa. Szczególnie facefucking o którym piszesz.

Także bież pod uwagę, że nigdy takich rzeczy, które Ci się marzą ona nie zaakceptuje.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Skoro nie jesteś doświadczony to może dopracuj klasykę a potem bierz się za coś ostrzejszego? W sumie to powinno samo przyjść a tu wygląda, że chcesz trochę na siłę.
 
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Cześć,
Ze swojego doświadczenia wiem, że musisz spróbować ale nie pytać się tylko spróbować.
Jak mnie sie kiedyś chłopak pytał czy chciałabym tak albo tak to odpowiadałam wymijająco- teraz wiem, że źle że nie potrafiłam sie przyznać ale miałam wtedy 20 lat.
Dopiero jak kolejny zaczął wprowadzać tego typu elementy to poznałam jakie to miłe. ALe musisz mieć wyczycie i nie wszystko naraz. Może najpierw sex od tylu z delikatnym stopniowym ciągnięciem za włosy, potem klapsy wiązanie, głębokie gardło itp itd.
Z rozmów z koleżankami które są w podobnym wieku co ja :) wszystkie mowią ze lubią ostro:)
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Właśnie chodzi o to żebyś nie bał się jej reakcji.
Z wiekiem to ci samo prawdopodobnie przyjdzie. Można się zdziwić jak się potem okazuje że lasce to się bardzo podoba.
Generalnie jestem zdania że w seksie należy być egoistą. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie :) Chamski też można być. Z resztą mnie podnieca chamstwo wobec dziewczyny i traktowanie jej z pozycji silniejszego.

I tak jak pisała poprzedniczka. Praktycznie każda laska lubi w jakiś sposób poczuć ostrość seksu. Naprawdę można się zdziwić.
Tylko jedną dziewczynę poznałem która wolała być na górze i żadnych ostrych zagrywek w jej stronę. Tak twierdziła (nie ruchałem jej).
Mi jedna mówiła że nie lubi jak się trzyma ją za włosy, ale i tak ją trzymałem bo lubiłem. I uwielbiała się ze mną ruchać.
Jej granice możesz przekraczać. Nie jakoś przesadnie, ale to ona nie wyznacza przecież granic. Na dłuższą metę to jest lepsze dla obojga. Chociażby dlatego że będzie ci mocniej stał i sama na tym skorzysta.
Trzeba się dopasować. W seksie nie można się specjalnie ograniczać.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
W moim życiu erotycznym ostra jazda jest w 99% podczas seksu czy to z żoną czy kochanką. Wyrazie jakichkolwiek pytań zapraszam do napisania postaram się Tobie jakoś pomóc.
Pozdrawiam Daniel
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Hej wszystkim , zastanawiałem się ostatnio czy wprowadzic w swoją strefę łóżkową mocniejsze zabawy, dodam iż mam 23 lata, jestem raczej słabo doświadczony w seksie, moja partnerka jest drugą osobą jeżeli chodzi o stosunek, wydaje się być osobą otawrtą jeżeli chodzi o nowe pomysły i fantazje, Problem polega na tym że nie wiem jak na spokojnie z Nią porozmawiać co chciałbym zmienić, boję się jej reakcji. Bardzo podoba mi się np głębokie gardło, dociskanie głowy,klapsy. trzymanie za włosy dominacja i ogólnie ostry seks. Powiedzcie mi jaki Wy macie stosunek do tego typu urozmaicen co na to wasze partnerki czy dogadujecie się dobrze w tych kwestiach. Pozdrawiam Paweł
może wyślij jej jakiś filmik, co sądzi o takim czymś, po trochu do coraz ostrzejszych
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Ostry seks czy to problem Porady seksualne 13
A Delikatny czy ostry seks? Seks 22
F Ostry seks? Jak to rozumieć? Porady seksualne 19
A Ostry fetysz Fantazje erotyczne 2
M szukam cipki na ostry cybere sex kamerce Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry