• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ostatnia minetka, kiedy i jak wyglądała?

Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Jaka była wasza ostatnia minetka? Temat z lodzikiem się przyjął się przyjął to może czas na minetkę?. Zacznę więc temat. Moja wczoraj rano grała na telefonie, więc stwierdziłem że wejdę po kołderkę i zacznę jej całować uda, później zacząłem całować i lizać miejsca coraz bliżej muszelki, a na końcu łechtaczkę, najpierw powoli potem coraz szybciej. Po 5 minutach wsadziłem jednego paluszka, a później drugiego. Dostała jeszcze parę klapsów w cipkę ,a po klapsach i odepchnęła mnie i zaczęła mnie ujeżdżać.
 
Mężczyzna

Waldek1980

Cichy Podglądacz
a ja dzisiaj rano wstałem ze stojącym i chciałem go zwalić, ale spojrzałem na łózko i dziewczynę. to co było widać miedzy nózkami zacząłem lizac
 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
no ostatnia była podczas facesittingu, a ja sobie waliłem w tym czasie i byłem podduszany cipką. Kiedy doszedłem, to dokończyłem robotę jak należy
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Wczoraj rano po imprezie andrzejkowej (nawet udanej) dzięki super minetce przestała boleć mnie głowa. Później był jeszcze facesitting, za którym żona zwykle nie przepada a na koniec seks- jazda na koniku i na pieska.
Na takie andrzejki mógłbym chodzić częściej...
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
kilka dni temu wieczorem, żona leżała na plecach, pieściłem jej piersi, masowałem, ssałem sutki, schodziłem coraz niżej, szybko wyskoczyła z majtek wystawiając cipkę do lizania, zacząłem się z nią droczyć i całowałem jej uda pachwiny, wszystko do okoła cipki ale jej nie zaczepiając, po chwili delikatnie lizałem ją po wargach nie dotykając łechtaczki, poczułem jak robi się mokra, włożyłem jej języczek do środka cipki, poczułem jak drży z rozkoszy, wtedy polizałem jej odbyt i delikatnie włożyłem jej paluszek w pupę, i mocno lizałem łechtaczkę. Na efekt końcowy nie musiałem długo czekać. Dostała mocnych skurczów orgazmu, aż odpychała mi głowę żebym przestał lizać bo już nie mogło wytrzymać
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry