• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Osad pod napletkiem

artur30

Cichy Podglądacz
Cześć. Chłopaki jestem osobą bardzo higieniczną a wręcz pedantyczną co do członka (penis). Mimo to, mam problem do czasu do czasu z osadzaniem się osadu pod skórka penisa. Mam pewne obawy. Co to może być?
 

mothx

Cichy Podglądacz
Jeśli myjesz żołędzia codziennie oraz po każdym spuście (tak jak powinno być) a mimo to jest osad, to być może masz reakcję alergiczną na to czym myjesz (żel, mydło) czyli podrażniona wierzchnia warstwa żołędzia wysycha i złuszcza się. Pomoże na to po prostu zmiana żelu lub mydła. Ja do ptaka stosuję mydełko Arko - niby jedno z wielu tanich, ale mi akurat to jako jedyne nie podrażnia.
 

pimp

Cichy Podglądacz
Alternatywnie możesz stosować płyn do higieny intymnej dla mężczyzn o odpowiednim pH. Ja polecam Białego Jelenia ;) Jakiego koloru jest ten osad i jaką ma konsystencję?
 

Justyna

Podrywacz
A czy to nie jest przypadkiem mastka (smegma)? To produkt złuszczania się naskórka, resztki spermy i moczu, które gromadzą się pod napletkiem. Jest to naturalne i nie powinno stanowić powodów do niepokoju - oczywiście o ile mastka jest usuwana przez odciągnięcie napletka i mycie tego miejsca. Jeśli jednak pod napletkiem zgromadzi się dużo mastki, może dojść do infekcji albo nawet w skrajnych przypadkach do sklejenia napletka z żołędzią...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry