• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opowiadanie BDSM

Mężczyzna

Lukaszq369

Cichy Podglądacz
Czesc Agnieszko. Jasne. Podsyłam linki do moich opowiadań. Na razie mam 2 zupełnie w 2 różnych stylach. Długie z fabuła i krótkie epizod.

Mam już co prawda pomysł na jeszcze jedno ale nie do końca je czuję.
Jeśli podasz mi jakiś ciekawy pomysł chętnie napisze opowiadanie i będziesz mogła je przeczytać jako pierwsza a nawet je zredagować ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Mikołaj

Cichy Podglądacz
do kolejnego? daj próbkę bo na razie to nie wiadomo jak mocno się w tym klimacie kręcisz
Moja Pani zaprasza koleżanki i przyprowadza mnie na smyczy z ogonem na korku analnym w tyłku. Podchodzę do Pań i zaczynam całować jedna z nich po stopach. Moja Pani łapie mnie za włosy i sika mi do ust. Inna koleżanka pyta czy też może a moja Pani mówi, że oczywiście, więc nadstawiam usta i jej. Gdy kończy moja Pani każe mi się wypiąć, wyciąga mi ogonek i wchodzi we mnie straponem. Rżnie mnie na oczach koleżanek aż dochodzę. Po czym pyta czy któraś z nich chce spróbować. Kolejna z Pań zaczyna mnie posówać a moja Pani wypina mi się tyłem i zaczynam lizać jej pupę. Po całym pokoju niesie się dźwięk odbijanych pośladków, w tym czasie ja wbijam język w dziurkę mojej Pani. Po chwili przerywa i zmienia się z kolejną Panią. W tym czasie Pani która mnie posówa zaczyna wyciągać i wkładać dildo za każdym ruchem. Po czym każą mi się położyć na plecach i kolejna z Pań zaczyna mnie bzykać w tej pozycji a inne Panie siadają mi na twarzy i robię im minetke aż dojdą... I tak zaczyna się nasze długie spotkanie.

Tak dla Pani na poczekaniu 😉 pozdrawiam
 
Mężczyzna

Lukaszq369

Cichy Podglądacz
No Cikawy opis. Chodziło mi bardziej o sama koncepcje, scenariusz bo szczegóły to wychodzą w trakcie pisania. Ale rozumiem idee gdzie kilka pan dominuje na mężczyzną.
 
Mężczyzna

Lukaszq369

Cichy Podglądacz
Moja Pani zaprasza koleżanki i przyprowadza mnie na smyczy z ogonem na korku analnym w tyłku. Podchodzę do Pań i zaczynam całować jedna z nich po stopach. Moja Pani łapie mnie za włosy i sika mi do ust. Inna koleżanka pyta czy też może a moja Pani mówi, że oczywiście, więc nadstawiam usta i jej. Gdy kończy moja Pani każe mi się wypiąć, wyciąga mi ogonek i wchodzi we mnie straponem. Rżnie mnie na oczach koleżanek aż dochodzę. Po czym pyta czy któraś z nich chce spróbować. Kolejna z Pań zaczyna mnie posówać a moja Pani wypina mi się tyłem i zaczynam lizać jej pupę. Po całym pokoju niesie się dźwięk odbijanych pośladków, w tym czasie ja wbijam język w dziurkę mojej Pani. Po chwili przerywa i zmienia się z kolejną Panią. W tym czasie Pani która mnie posówa zaczyna wyciągać i wkładać dildo za każdym ruchem. Po czym każą mi się położyć na plecach i kolejna z Pań zaczyna mnie bzykać w tej pozycji a inne Panie siadają mi na twarzy i robię im minetke aż dojdą... I tak zaczyna się nasze długie spotkanie.

Tak dla Pani na poczekaniu 😉 pozdrawiam
W wolej chwili napiszę to dla Ciebie. Podoba mi się scenariusz, choć napewno wymaga rozbudowania itd…
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry