• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Onanizm

Kobieta

Iwona41

Cichy Podglądacz
Przyłapałam córkę na onanizowanie. Nie domkła drzwi. Jak się powinam zachować jak matka. Powinam powinnam powiedzieć mężowi dobrze że on jej nie widział. Ma 15 lat
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jaka rażąca nazwa! To jest samomiłość 😀 - nic nie mów ani nie reaguj. Wiem, że dawniej mówili, że to złe i w ogóle 🙄 - ale się nie znali. Masturbacja przynosi korzyści. Nie wierzę, że Ty tego nie robiłaś/robisz....
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
A ona JUŻ ma 15 lat! Jak pisze Aisog01 to przyniesie jej korzyść, pozna swoje ciało, reakcje, to co lubi. Moja luba w życiu tego nie robiła sama więc sobie wyobraź czego nie wie i czego nie potrafi
 
Kobieta

Iwona41

Cichy Podglądacz
Już. To taka mała pyskata małpa. Powiem ojcu będzie chaja. Nic nie powiem nie będzie się krępować. Powiem pewnie zagnie mnie w rozmowie
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Dzisiejsza młodzież 😁, po co straszyć ojcem i co zbeszta ją? Lepiej że się masturbuje niż ćpie, prawda?
 

Mortimer

Erotoman
proszę nie używać określenia "onanizm", gdyż jest to związane z GRZECHEM niejakiego Onana i jest nacechowane pejoratywnie. Jakoby byłoby to coś złego grzesznego?
 

Mortimer

Erotoman
Czy ja wiem? Jak ja słyszę słowo "onanizm", to przypominają mi się mega orgazmy, jakich doświadczyłem.
Bardzo fajnie, ale nie znałeś etymologii tego słowa. Słowo onanizm jest wymyślone przez kościół katolicki (celowo z małej), dla którego masturbacja, którą ochrzcili mianem onanizmu, jest grzechem cięższym nawet od masowych mordów czy ludobójstwa. Tak, nie przesłyszałeś się, w prawie kanonicznym walący konia facet, jest o wiele większym grzesznikiem niż Hitler, Stalin czy inni im podobni.
Onanizm, czyli był sobie ktoś o imieniu Onan, walił konia i tym samym popełniał największy z grzechów.
Najgorsze jest to, że ciągle na lekcjach religii o tym się mówi, jakie to jest straszne i jakie spustoszenie powoduje.
A nie ma większego zboczenia niż wstrzemięźliwość seksualna. I nie muszę chyba tłumaczyć do jakich patologii przez to dochodzi i jakie spustoszenie robi w umysłach i ciałach.
Jezeli pytasz poważnie, to radzę zostawić tę sprawę jakbyś o niczym nie wiedziała. Jeżeli też wmawiano ci, że to jest złe, co może nam sugerować to, że w ogóle pytasz co masz z tym zrobić czy komuś powiedzieć to współczuję i mamie i córce. Czasami jak dochodzi do mnie, że np mama złapałą syna czy córkę na masturbacji i te dzieci słyszą coś typu, "albo przestaniesz, albo pójdziemy do lekarza", to zastanawiam się ile taki rodzic skończył klas szkoły podstawowej.
 
Ostatnia edycja:

oniona4

Cichy Podglądacz
Masz generalnie dwa wyjścia:

1. Nic nie robić i nic nie mówić

2. Niby w żartach lub jakoś delikatnie napomknąć jej, żeby częściej zamykała drzwi, jak chce być sama ;) Szkoda, żeby ją ktoś inny przyłapał. Ty ją rozumiesz i jest ok
 
Mężczyzna

brutus223

Cichy Podglądacz
w dzisiejszych czasach kiedy internet jest wszechobecny i pewne tematy tabu zostały przełamane, a wiadomo od dawna że młodzież jest ciekawska, więc to nic złego.
 

Halred

Erotoman
Skoro córka(rodzaj żeński) się onanizuje, to coś to jest ostro nie tak xd Chociaż tolerancja jest ważna, transgender czy shemale to też ludzie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Wspólny onanizm Seks 1
J Onanizm w towarzystwie Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry