• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ona nie chce się kochać!

Status
Zamknięty.

raaffy

Cichy Podglądacz
Witam! Mam taki problem! Jestem ze swoja kobietą od 3 lat! Jeszcze nie wspolzylismy ze soba! Nie wiem czemu, ale Ona nie chce się kochac! Nie jest juz dziewica - wiem ze uprawiala seks z poprzednim chlopakiem i sama mi to powiedziala! Ma jakies zle doswiadczenia? Uprawiamy pettin masturbujemy sie wzajemnie ale nie chce isc na calosc? Czemu?
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Rozmowa - to najważniejsze...
Widocznie musi miec jakis powod, ktory Ty powinienes uszanowac, jesli darzysz ją prawdziwym uczuciem...
Jesli ona tez Cie kocha, wreszcie nie bedzie to dla niej problem...
Cierpliwosci...
 

raaffy

Cichy Podglądacz
NIE CHCE SIĘ KOCHAC!!!

W jakim jestesmy wieku...Hmm Mamy po 22lata! To chyba juz najwyzszy czas, by zaczac wspolzycie! Jej glownym powodem dla ktorego mowi nie jest obawa przed niechciana ciaza! To z wczesniejszym facetem sie nie bala? Z tego co wiem to nie byl bezplodny!
 

Kolorowy

Podrywacz
Czemu nam to piszesz? My nie znajdziemy magicznego sposob na Twój problem... pewnie jak sobie zdajesz dobrze sprawe sam mozesz to rozwiazac rozmową... a jeżeli nie dajesz rady to po co się masz męczyć... zmień.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry