• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

On za szybko dochodzi

Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
A ile twój facet ma lat? Tego typu zachowania spotykane są raczej u młodych kochanków.
Pamiętam mój pierwszy raz... było bardzo podobnie. Tzn mój ówczesny chłopak nie zdążył nawet włożyć bo doszedł. Udało się przy kolejnej próbie.
Są na to różnego rodzaju środki. Nie wiem czy korzystaliście? Żele, prezerwatywy, chusteczki nasączone substancją zmniejszającą napięcie czy nawet środki doustne (suplementy diety). Poczytaj trochę o tym.
 
Kobieta

czeci77

Cichy Podglądacz
Może lepiej udać się do seksuologa, albo psychiatry ze specjalnością w sprawach seksu. Wiem że escitalopram pomaga -to antydepresant (SSRI), nawet w małej dawce studzi zapał.
 

Talkma

Cichy Podglądacz
To mój pierwszy partner seksualny. Oboje mamy po 18 lat. Tak, robimy to w prezerwatywach. Obecnie są to chyba durex classic. Nie pamiętam, bo to on o to dba.Testowaliśmy też durexy perfomra (opóźniające czas dojścia), ale efekt był minimalnie lepszy.Nie stosowaliśmy jeszcze niczego innego. Na sex codzienny nie ma niestety szans, bo on jest z innego miasta i przyjeżdża średnio 2 razy w tygodniu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry