• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oglądanie pary na żywo

Kobieta

Warnke

Cichy Podglądacz
Podnieca mnie myśl na temat ogladnia pary uprawiającej seks. Patrzenie z bliska na kobietę robiącą loda, a nawet delikatnym udziale ze mną w stylu bycia zdominowanym. Strasznie mnie to podnieca. Podzielcie się waszymi fantazjami.
Mam to samo tj. natychmiast robię się mokra na myśl o takiej sytuacji. Nie wiem jaka byłaby moja reakcja jeśli znalazłabym się obok takiej pary, ale sądzę że albo dołączyłabym do nich lub zajęłabym się własną cipką. Niedawno spacerując wieczorem przechodziłam obok domu gdzie z otwartych okien niosły się odgłosy bzykajacej się pary. Miałam dreszcze i byłam tak podniecona, że aż było mi głupio patrzeć na przechodniów, bo wydawało mi się, że widzą moje podniecenie. Generalnie chciałabym tego doświadczyć.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Niedawno spacerując wieczorem przechodziłam obok domu gdzie z otwartych okien niosły się odgłosy bzykajacej się pary. Miałam dreszcze i byłam tak podniecona, że aż było mi głupio patrzeć na przechodniów, bo wydawało mi się, że widzą moje podniecenie. Generalnie chciałabym tego doświadczyć.
Ostatnio sąsiedzi uprawiali seks tak głośno, że chyba pół bloku słyszało, w tym ja. Niestety moja luba w tym czasie męczyła się z bolesnym okresem i szlag mnie trafiał z zazdrości że inni mogą, a ja leżę ze sterczącym.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Wszystko zalezy od was chlopaki. Powiem wam jak to zrobic (u mnie dziala):
1) znajdujemy inteligentna dziewczyne (moze byc brzydka ale nie glupia!)
2) robimy z niej swoja zone
3) namawiamy zeby sie puszczala (moze zajac kilka lat)
4) zona umawia sie z kochankiem w domu przy tobie.
5) mozesz patrzec jak go ujezdza, jak jej pakuje w usta, odrywac jej glowe od jego kutasa zeby sie z nia calowac, patrzysz na jej skaczace cycki kiedy jest brana od tylu, mowisz typowi gdzie ma skonczyc, bierzesz zone jako drugi - taka zerznieta/zalana.
6) profit
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry