• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

odzywianie , jedzenie itd itd itd itp...

Status
Zamknięty.

sii

Biegły Uwodziciel
z tym centrum to chyba przesadzasz :> skad wiesz czego ci w orgaznizmie brakuje ;p ?

a nie ma tam slynnych Eskladnikow w tej maslance :D ? ja osatnio pilem z biedronki - bardzo fajna tylko ze E E E E E E : )
 

zuzia

Cichy Podglądacz
lubie zywiec, ale teraz non stop pije arctic cytrynowa-uwielbiam ja, oatstanio sprobowalam ustronianke truskawkowa, cytrynowa i graprfruitowa, truskawkowa najlepsza, mialam 1 wode na niecala godzine...a tak to lubie jeszcze danona wode:]
 

gonia

Erotoman
ale smieszne hahaha :lol: woda ma zbedne weglowodany hahaha :lol:
:/ to zostan przy swojej wodzie tak bedzie najlepiej i nie zawracaj glowy takimi bzdurami :/
 

sii

Biegły Uwodziciel
to chyba nic dziwnego ze w wodzie slodzonej ( z dodatkiem jakis sokow ) jest wiecej weglowodanow niz w takiej w ktorej nie ma dodatkow :>

zreszta odpisze ci tak jak ty innym - nie podoba sie ? nie czytaj :|
 

gonia

Erotoman
ja innym? poprosze o przykład
a czytac musze bo moze akurat natrafie na beznadziejny post ktory bedzie trzeba zamknac albo usunac :>
zreszta jak wiesz jaka woda jest dla ciebie najlepsza i cena ci odpowiada to przy niej zostan
 

sii

Biegły Uwodziciel
,,to nie kłotnia to wymiana zdan jak nie chcesz to nie czytaj nikt ci przeciez nie kaze tego robic"

wiec tak samo ja ci mowie nie chcesz to nie czytaj nikt ci nie karze skoro uwazasz ze to nie ma sensu lub jest glupie - na sile to robisZ ?
 

gonia

Erotoman
czytaj uwazniej.... musze czytac wiekszosc postow bo jezeli jakis sie bedzie powatrzal albo cos to go zablokuje ewentualnie usune rozumiesz?
A moze zamiast sciagac to co ktos napisał wymyslisz cos swojego? ale pewnie z tym troszke trudniej bedzie patrzac na Twoje posty
 

sii

Biegły Uwodziciel
jestes n1 - tylko tyle moge ci napisac. poki co nikt cie nie przebil nawet bijesz dzieci boarda z "..."

ps. jak cos uwazasz za bzdury to po jaka cholere sie wypowiadasz ? musisz ? prosze bardzo czytaj ale nikogo pewnie nie interesuja twoje wypowiedzi w stylu ,,ehhh" ,,cos jeszcze?" a takich u ciebie nie bylo - sama upominasz ze jak sie nic nowego nie ma zamiaru wniesc do tematu to po co pisac ? a sama tak robisz caly czas - jakim prawem upominasz innych ?

upominasz innych ( czyt. nowych uzytkownikow ) ze nabijaja sobie posty a sama lepiej nie robisz . a potem dziwne ze nowi uzytkownicy sa a nagle juz ich nie ma - widocznie cos a moze raczej ktos ich zniechecil do wypowiadania sie na tym forum
 

gonia

Erotoman
oj tak jestem numerem 1 od dawna to wiedzialam za to Ty jestes tak żałosny ze az zal czytac twoje farmazony a dziecko to ty mozesz znalezc sobie w przedszkolu i uwazaj co piszesz
"cos jeszcze?" skonczyles?
 

sii

Biegły Uwodziciel
dobrze sie zastanowilem co pisze - tak sie sklada ze to pierwszy raz od kiedy zaczalem cie oceniac . po znoszeniu twoich glupich komenatrzy i docinek

bo ich juz zniesc nie moge i nie moge wytarzymac widzac jak zniechecach do tego forum kolejne osby ktore napisaly 2 posty moze i od razu jakos zniknely - ciekawe czemu ?
 

madzia

Podrywacz
Gonia daj spokój... przynajmneij temat sie kręcił a Ty znowu sie czepiasz... nie jest to może jeden z najbardziej interesujacych postów ale jest i bynajmniej jest co poczytać bo tak to tu pustki sa nieraz masakryczne... A czy Ty czasem nie zbyt wywyższasz się przez to moderatorstwo? Sorki, że to piszę, ale nie pierwszy raz tak sie wypowiadasz... Nie zamierzam Cie mieć za wroga, ale nieraz musze skomentować, że przesadzasz troszkę... Sorry. Jeśli tylko ja to dostrzegam to zwracam honor... może to aj ejstem dziwna...
Na tym forum nie musi być aż tak wielkiego porządku żeby zamykac posty które np. nie intereują Ciebie Goniu.
 

gonia

Erotoman
nie napisalam ze bede zamykac posty ktore mnie nie interesuja widzisz troszke zle mnie zrozumialas mnie akurat drazni tylko i wylacznie osoba "sii" i nie wiem o co mu chodiz piszac ze zniechecam inne osoby do forum jesli hcodzi o "czepianie" sie to bylo tylko i wylacznie odnosni episania postow do nabicia ich a sii oczywiscie swoje wiec ja tego tolerowac nie bede a jesli sie nie podoba ok poprosze GODa o zmiane moda bo nie uwazam ze sie wywyzszam sorry madzia ale czytanie glupot o sobie mnie troszke drazni a w szczegolnosci jak robi to taki idiota jak sii po prostu nawet sie powstrzymac nie moge jest to dla mnie pusty czlowiek ktory sie pyta o wode do picia :/ boze ludzie maja wieksze problemy a nie jakas woda
sii pokaz mi te osoby ktore napsialy dwa posty pomijajac posty Haja czy jak mu tam bylo... i kto tu sie kogo czepia? prosze sii zanim cos napiszesz zastanow sie bo po prostu mi Cie zal
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Nie no co Ty. Yossarian odwołaj to :p Co to by było, wojna dwojga moderatorów :shock: Chyba by się normalnie już żadne nowe posty wtedy na tym forum nie pokazały :lol:
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry