• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odwrotny CUCKOLD!

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Widziałem w Internecie pewne nagranie, na którym koleś rżnie laseczkę, a jego dziewczyna patrzała na to będąc przywiązana do krzesła.

No i takie coś to ja kurna rozumiem!!! 😎
+100 do męskości
+100 do czystej zajebistości
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
Jesteś mistrzem hipokryzji i podwójnych standardów, do tego trollem i prowokatorem.
Nikt, kto zna Twoją forumową aktywność, nie ma wątpliwości, że ten wpis to prowokacja i manewr, mający na celu wywołanie kolejnej burzy i awantury.
Uwierz, że wszyscy już poznali Twoje zdanie na tematy, z którymi Ci nie po drodze. Stajesz się nudny i monotematyczny.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Jesteś mistrzem hipokryzji i podwójnych standardów, do tego trollem i prowokatorem.
To nie hipokryzja tylko prawa natury: Mężczyzna ma być Mężczyzną i twardym samczym skurwielem zdobywającym samice!

Kto nie jest Mężczyzną a jest Pizdą to skazuje się na zagładę - nie ja wymyśliłem te zasady, a tylko gram według tych zasad.
Ale z punktu widzenia definicji to nadal cuckold, a odpowiwdniczką rogacz jest tu cuckquean.
Nie wiem, jak się to nazywa, ale Ty wiesz, więc dzięki za info. 😉 W każdym razie taki obrót sytuacji to ja szanuję! 😁😎
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Hmm... Czy tylko ja mam wrażenie, że Moutshot to jakby nowe wcielenie squarexa, tylko agresywne? Zasadniczo mówi to samo, tylko teraz nie stawia się po stronie "przegrywów".
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Czy tylko ja mam wrażenie, że Moutshot to jakby nowe wcielenie squarexa, tylko agresywne? Zasadniczo mówi to samo, tylko teraz nie stawia się po stronie "przegrywów".
Mylisz mnie z kimś innym. O kim mowa?

No, a swoją drogą to źle mówię? Oczywiście, że nie, bo Mężczyzna ma być Zdobywcą!

Mężczyzna = Siła! 😎
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
To nie hipokryzja tylko prawa natury: Mężczyzna ma być Mężczyzną i twardym samczym skurwielem zdobywającym samice!

Kto nie jest Mężczyzną a jest Pizdą to skazuje się na zagładę - nie ja wymyśliłem te zasady, a tylko gram według tych zasad.

Nie wiem, jak się to nazywa, ale Ty wiesz, więc dzięki za info. 😉 W każdym razie taki obrót sytuacji to ja szanuję! 😁😎
Dorośnij chłopczyku 😒
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry