• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oddam dziewczynę

Mężczyzna

Mati998

Cichy Podglądacz
Hej. Szukam kogoś kto byłby chętny odwiedzić mnie i moją dziewczynę w naszym mieszkaniu. My zachodniopomorskie i najlepiej żeby ktoś był stąd chyba, że ktoś jest mobilny to też moja dziewczyna chętnie ugości po podróży. Jest to wspólna decyzja i chcemy tego spróbować z kimś pewnym siebie i nakręconym na taką zabawę. Jeśli jest jakiś chętny na seks z moją dziewczyną w klimacie cuckold z mojej strony i jakiś trójkącik też można to dajcie znać w temacie albo na pw to na pewno się dogadamy co i jak. Ja mam 25 lat, a moja kobieta 22 i dla zachęty dodam, że chętnie połyka 😏
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zbiornik ma ten plus, że można odseparować desperatów, którzy niby są single a w rzeczywistości to niespełnione ziomki w związkach. A robienie takich rzeczy z ludźmi w związkach to ryzyko...
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Chyba raczej nie ma reguł, wszystko zależy na kogo się trafi i kogo się szuka. Na pewno nie jest łatwo i niestety spora większość to ściemniacze, bajkopisarze i pospolici kłamcy. Z mojej perspektywy dość łatwo da się stwierdzić, że ktoś nie ma a jedynie chciałby mieć doświadczenie 🤣
"Nie wygada" czego, że pieprzy czyjąś żonę gdy mąż patrzy? Ty na poważnie?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Dokładnie, można trafić na spoko ziomka, dyskretnego itd. A można na cymbała, który od razu pochwali się kolegom.

Dlatego najpierw umawia się np. na kawę, rozpoznanie ludzi, przypadną sobie do gustu czy nie. Dopiero po jakimś czasie sypialnia.

Tak czy siak, zabawa taka jest obarczona ryzykiem. Przed wydaje się wszystko proste, ale może się zadziać wiele nieoczekiwanych rzeczy. Zazdrość, pretensje, może nawet zauroczenie tym nowym ziomkiem, albo on może wziąć to zbyt uczuciowo.

Może korzystajcie ze swingers klubu? Pełna kultura i anonimowość, jest wybór komu oddasz pannę, jest bezpiecznie. I po wszystkim po prostu się żegnacie i do domu.
 
Mężczyzna

draharzm

Cichy Podglądacz
Hej. Szukam kogoś kto byłby chętny odwiedzić mnie i moją dziewczynę w naszym mieszkaniu. My zachodniopomorskie i najlepiej żeby ktoś był stąd chyba, że ktoś jest mobilny to też moja dziewczyna chętnie ugości po podróży. Jest to wspólna decyzja i chcemy tego spróbować z kimś pewnym siebie i nakręconym na taką zabawę. Jeśli jest jakiś chętny na seks z moją dziewczyną w klimacie cuckold z mojej strony i jakiś trójkącik też można to dajcie znać w temacie albo na pw to na pewno się dogadamy co i jak. Ja mam 25 lat, a moja kobieta 22 i dla zachęty dodam, że chętnie połyka 😏
Siemanko. Jestem z zachodniopomorskiego i chętnie się z Wami zapoznam. Ja 27 lat. Gdybyście chcieli to opowiem coś więcej o sobie;)
 
Mężczyzna

Kubusiek

Cichy Podglądacz
Hej. Szukam kogoś kto byłby chętny odwiedzić mnie i moją dziewczynę w naszym mieszkaniu. My zachodniopomorskie i najlepiej żeby ktoś był stąd chyba, że ktoś jest mobilny to też moja dziewczyna chętnie ugości po podróży. Jest to wspólna decyzja i chcemy tego spróbować z kimś pewnym siebie i nakręconym na taką zabawę. Jeśli jest jakiś chętny na seks z moją dziewczyną w klimacie cuckold z mojej strony i jakiś trójkącik też można to dajcie znać w temacie albo na pw to na pewno się dogadamy co i jak. Ja mam 25 lat, a moja kobieta 22 i dla zachęty dodam, że chętnie połyka 😏
 
Mężczyzna

Mati998

Cichy Podglądacz
kastasklad na pw ci pisałem

Dalej aktualne jeśli ktoś chce się naprawdę dobrze zabawić. Poznanie przez snap żeby się zdecydować czy obie strony chcą i wtedy spotkanie. Piszcie priv jak ktoś chętny bo bardzo chcę ją oddać, możesz mieć nawet 30+lat i to nawet lepiej 🫡
 
Mężczyzna

milo1120

Cichy Podglądacz
Hej. Szukam kogoś kto byłby chętny odwiedzić mnie i moją dziewczynę w naszym mieszkaniu. My zachodniopomorskie i najlepiej żeby ktoś był stąd chyba, że ktoś jest mobilny to też moja dziewczyna chętnie ugości po podróży. Jest to wspólna decyzja i chcemy tego spróbować z kimś pewnym siebie i nakręconym na taką zabawę. Jeśli jest jakiś chętny na seks z moją dziewczyną w klimacie cuckold z mojej strony i jakiś trójkącik też można to dajcie znać w temacie albo na pw to na pewno się dogadamy co i jak. Ja mam 25 lat, a moja kobieta 22 i dla zachęty dodam, że chętnie połyka 😏
Heja, czy oferta nadal aktualna? Jeśli tak to byłbym chętny :) Miłosz, lat 23
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry