• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Od zawsze jedna cipka

Mężczyzna

Ert45626

Cichy Podglądacz
Cześć,
Nie wiem jak zacząć, ale napisze po prostu jak jest. Więc tak, jak w temacie.
Jestem po 30 i w życiu widziałem tylko jedną cipke. To mojej obecnej kobiety z którą jestem blisko 17 lat.
Mam taki problem, że moja kobieta nie bardzo ma ochotę na jaki kolwiek inny sex niż na pieska. A mi brakuje innych wrażeń. Zero innych pozycji bo tak źle, tak nie wygodnie, tak ją boli i ciągle coś. Od święta weźmie do buzi ale na chwilę. Minety nie pozwala robić, palcówki też. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć że nasze życie erotyczne nie istnieje. Dlatego od dłuższego czasu myślę o pójściu na jakieś panny. Ale ogólnie boję się ją zdradzić. Boję się, że coś złapie od takich dziewczyn.
Myślałem też o masażu erotycznym bo to też byłoby dla mnie coś innego niż to co do tej pory przeżyłem.
Bo do tej pory bardzo skromnie to wszystko było, chociaż myślę że za małolata trochę inaczej u nas to wyglądało, ale też bez rewelacji.

Próbowałem ją namawiać na różne rzeczy ale ciągle nic, nie chce zabawek, nie chce trójkątów, nie chce się spotkać z parą. Dosłownie nic. Nawet przed ginekologiem rozkłada nogi bardziej niż przede mną bo przede mną nie chce.

Może ktoś z was coś podpowie, doradzi co by zrobił na moim miejscu?
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Zdarzają się kobiety, dla których seks z partnerem, a raczej seksw ogóle, to przykry obowiązek. Znam takie dwie panie. Skąd to się bierze, to raczej dociekaj u specjalisty lub w fachowej literaturze. A co do zdrady, to kwestia moralna, więc trudno poradzić.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Przykro stwierdzić ale tego nie zmienisz, nie wyleczysz, jeśli terapia to pewnie na chwilę się zmieni a potem wróci do normy. Nie będzie inaczej jeśli jej tego nie powiesz, nie wykrzyczysz itd. Teraz tak, jeśli masz tego dość i jesteś gotowy to idziesz na bok, szukasz innych wrażeń, bawisz się sam w tajemnicy i żyjesz u jej boku nadal w tym samym stanie, lub zabierasz graty pókiś jeszcze względnie młody i szukasz innej bardziej dopasowanej kobiety 😉
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Tak szczerze, to strzeliłbym jej focha i nie inicjował życia seksualnego. Jak się zapyta "co jest?", to bym powiedział, że na "pieska" mi się już nie chce i zobaczył jak zareaguje. Jak po miesiącu nic nie wyjdzie z jej strony, to IMO mąki już z tego nie będzie, a ona straciła zainteresowanie Tobą. Tak uważam ja. Czy się warto będzie męczyć dalej w takiej sytuacji? Niech każdy sam odpowie, nie mniej powinno dać Tobie to do myślenia. Swoją drogą, że pozycja na pieska jest najlepsza by to zrobić "od niechcenia", bo kobieta może ukryć wyraz twarzy. A ten mówi zawsze wszystko.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Brak temperamentu albo ma kogoś na boku i z nim sobie urozmaica życie erotyczne a z Tobą jej się nie chce.
Nie ma to jak rzucić bzdurny powód.

Tak niestety jest w życiu, że zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet zdarzają się rodzynki, którzy seksualnie są dość skromni.
Zacząłbym od zwyczajnej rozmowy, na początek delikatnie, bez wyskakiwania z czymś hardcorowym.
Może będzie chciała o tym porozmawiać, może ma jakieś traumy?
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Nie ma to jak rzucić bzdurny powód.

Tak niestety jest w życiu, że zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet zdarzają się rodzynki, którzy seksualnie są dość skromni.
Zacząłbym od zwyczajnej rozmowy, na początek delikatnie, bez wyskakiwania z czymś hardcorowym.
Może będzie chciała o tym porozmawiać, może ma jakieś traumy?
Lub schorzenia, u mojej partnerki neuralgia nerwu kulszowego.......i po wszystkim.
 
Mężczyzna

Normalny86

Nowicjusz
Nie ty jeden i nie ostatni. Ja o lodzie zapomnialem ale minetka pasuje jej. A sex klasyk i na jeźdźca. Częste fochy i wymówki. 3 razy na rok w samochodzie w plenerze i tyle szaleństw. A rozmowny to takie że ze mną wszystko w porządku i nie przetlumaczysz może spróbuj.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry