• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

nocy dyżur

Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Znowu nocny dyżur oby przebiegał spokojnie, mam dość biegania od drzwi do drzwi,może w końcu nadrobię mój romans "Namiętność w Baltimore"
Miejmy nadzieję że moje 2 studentki przyjdą i będę im tlumaczł dalej naczym polega dobry kontakt z pacjentem i jak należy wypisywać kartę pacjenta.
Bardzo je lubię widać w nich pasję ,zangażowanie i cel w życiu.Mój syn raczej nie ma takej pasji jedyne co lubi to pić piwo z kolegami.Żona która odeszła do tego debila od transplantacji ...Sukinsyn co on ma a czego ja nie mam.Zawsze była dziwką wiedziałem to jeszcze na studiach wiedziałem żę to się nie uda.Oby Michał znalazł normalną kobietę .Czasem przychodzi do nas jego koleżanka Iza-wielkie czarne oczy ,długie włosy i jej błekitne legginsy na które lubię patrzeć bo fajnie sie odznacza pupa.Jestem pewny że się bzykają bo słychać jak łóżko trzeszczy chodz bardzo delikatnie.Zapewne pieści jej ciało delikatnie tak samo jak ojciec ,śmieję się w duchu:)

10:09 godzina jak najbardziej odpowiednia aby zacząc swój wieczorny rytuał obchodu przygotowania papierologii i zapażeniu sobie kawki.Książka jest wszytko jest.Nie ma jeszcze moich studentek ale pewnie się spoźnią.Od dłuższego czasu byłem sam na nocnej zmianie ale dzisiaj będą dwie .Bardzo lubię obcować z młodymi kobietami,jest na co popatrzeć przy okazji a i są bardzo inteligentne.Miałem kiedyś głupie myślenie że ja się podobam tym młodym studentkom ,nie jestem przecież taki brzydki:)Kobiety lubią wysokich ,pewnych siebie mężczyzn a moje ciało które bardzo często wyrzeźbiam na siłowni nie wygląda tak źle.Mam szerokie barki którymi lubię obejmować przytulać tylko nie mam kogo.Muszę się w końcu zabrać za szukanie jakieś fajnej kobiety.W szpitalu jest bardzo dużo fajnych kobiet Pani Doktor Piotrowska moja miłość ze studiów.Pracujemy razem ale nigdy nie wyszło nam ,wyszła za mąż dwa lata temu.Jej wielki biust w tej białej koszulce sprawia że nie jeden pacjent ma podniesione cisnienie.Jest to kobieta wyjątkowa jej wysoki wzrost powoduje ze jest bardzo ponętna,ma bardzo piękne oczy .Czasem obserwuje jak idzie w tych pięknych kozakch z samochodu do szpitala na odział .Ciekawe co u niej ??Pewnie jest dalej z tym informatykiem z brzuchem .Pewnie mu nie staje nawet...w duchu pocieszam się że kiedyś odnajdziemy wspólną drogę ile jabym dał aby jej pieknę perfumy pachniały w moim malutkim gabinecie.

-no dobry wieczór Panie Doktorze przepraszamy za spóżnienie.
widząć 2 studentki Kasie i Hanie wchodzące do mojego gabinetu obudziłem się z rozmyślania .
-no witam witam moje młode damy czemu się spóżniłyście ??
-musiałysmy zakupy zrobić na dzisiejszy dyżur ,,,,,aha ok jedzenie ważna rzecz pomyślałem one jedzą swoje fit jedzenie ,lecz w oczach jednej z nich był błysk i lekki uśmieszek którego nie potrafiłem odgadnąć.Poszły się szybko przebrać w te białe obcisłe spodnie i fartuszek który opinał ich piękne biusty.Kasia to mój typ urody wysoka długie włoski, czarne, zgrabne ciało .Dzisiaj miała włosy spięte w kucyk i miała piekny makijaż.Z dumą patrzyłem jak nasza piekna brać lekarska się powiększa.Jako facet zawsze będe podziwiał piękne kobiety a ona była niewątpliwie.Jej młode ciało było niedotykane czyste ,swieże ,ponętne bo sama powiedziała że nie ma chłopaka ,bo chłopcy w tym wieku to dzieciaki.-skupiam się na karierze Panie Doktorze wyznała mi .Zresztą słusznie.Jej namietność ,porządanie było zostawione dla kogoś dojrzalszego .


Dyżur się ciągnął ale był spokój czytając swoją książke własnie byłem na rozdziale namiętnego sexu głownego bohatera z kochanką.Mój penis był coraz wiekszy .Wyobrażałem sobie jak piepsze Panią Piotrowską na jej biurku ,nie zciągając nic nawet majtek.Czułem się rozlużniony było mi dobrze Zerkałem na moje dwie damy czy widzą co się ze mną dzieje???uff nic nie widzą są pochłonięte lekturą -stawy kostne i więzadła .Po pewnym czasie Hania wstała razem ze swoją piękną pupcią patrzyłem łapczywie na jej młode jedrne pośladki wyobrażałem sobie że mi ją wypina ,coś mi się działo głowie miałem mega pożadanie na nie .Zaczelismy gadać o sex że jestem sam że nie miałem dawno kobiety, otworzyłem się ,a one słuchały.Była 3 w nocy była cisza a mój gabinet był zdala od pacjentów.Stare mury szpitala pozwalały na wszystko .Otworzyliśny się wszyscy widać w naszych oczach że zaraz coś się stanie .Okazało się że Hania i Kasia to lesbijki są parą nie chcą nikomu mówić o tym, ale mi powiedziały bo Pan Doktor nas zrozumie.Tak rozumiałem je bardzo dobrze .

-jest Pan bardzo przystojny Panie Doktorze opowiedziała Kasia bardzo chciałabym wtulić się w pana ramiona ,bardzo pragne Pana dłoni na moim ciele,
Hania miała rozpalony wzrok odedzwała się:
-oj tak Pan jest mega sexi kazda dziewczya w naszym roku marzy o Panu,a nam sie trafił taki nocny dyżur wspólny.

-idę po kawę chcecie cos ,żekła Hania
-tak poprosze , odparłem nie mogąc zebrać myśli.
-idę z tobą -dodała Kasia razem poszły szybkim krokiem zaraz wrócimy mamy dla Pana NIESPODZIANKĘ......

Cisza jaka nastała na odziale była tak mocna że słyszałem własne bicie serca.Dwie młode damy w moim gabinecie ,na które normalnie rzuciłbym się bez ceregieli.Ale tutaj ??teraz odział szpital ..tak nie można!!!!.Próbując zebrać myśli zdałem sobie sprawę zę nie można robić pochopnych ruchów. Mój przyjaciel mówił pragnę je !!Ale jestem poważnym gościem i nie będe się bzykał ze studentkami wywalą mnie za to.Rozluźnienie i emocje spowodowały że zmorzył mnie sen.Spałem jak zabity,patrzę na zegarek 3:09

słyszę w oddali kroki cichę ale słyszalne ,zdenerwowany myśle sobie kto to może być
Bardzo powoli otwieraja sie drzwi a w nich ...widzę Kasię i Hanie wchodzących w wysokich szpilkach do gabinetu z kawą .

-obracając się tyłem Hania zamyka powoli drzwi.Wyglądają jak sex dziwki.Nie zawsze jestesmy takie grzeczne odpowiedziały.A to są ubrania które kupowałysmy dlatego się spóźniłyśmy
Hania była ubrana w obcisła czerwoną sukienkę,pończochy i czarne szpilki klasyka pomysłałem ,a Kasia nałozyła wysokie kozaki mini błekitne ,rajstopy
i bluzkę na guziki z kórej widniał wielki biust.Zamarłem .Pomyślałem ale są hot przepięknie wygladały młode ponętne ciała.

-proszę to Pana kawa ,uśmiechneła się powoli podchodząc pochyliła się patrząc mi w oczy.
-co wy robicię tak nie można !!mamy dyżur tu są pacjenci
-spokojnie nikt nas nie usłyszy będziemy się piepszyć do rana .Odpowiedziała Kasia

cdn
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Demony nocy Opowiadania erotyczne 1
M Dzisiejszej nocy straciłam dziewictwo Pierwszy raz 8
BNS nocny dyżur 2 Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry