• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niszowa fantazja o zabawie sperma przekazana z tyłeczka kochanki do ust partnerki

Mężczyzna

Matthedommaster

Cichy Podglądacz
Witajcie, odkąd żona dowiedziała się o mojej niespełnionej fantazji myślimy jak ja zrealizować na początku była sceptyczna ale radość z dawania sobie nawzajem prezentów od życia, przechyliła szale szaleństwa i zdecydowaliśmy się na zrealizowanie scenariusza finału w tyłeczku kochanki i przekazanie spermy z jej dupci do ust żony czy któraś z pań już tak próbowała i tez to lubi czy wydaje się wszystkim to dziwne? Wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej a takie extremalne upodlenia podczas zbliżeń nakręcają atmosferę jeszcze bardziej
Nie obcy nam jest timing i smakowanie własnych soków z różnych miejsc partnera partnerki, po wszystkim nie ma to jak czuły pocałunek

Jak się przygotowalyscie do takich gier?
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Gdyby moja żona chciała spełniać moje fantazje z nią związane to bym był w raju, a tak to tylko słyszę " to znajdź sobie taką, która to robi”. Zazdroszczę tym wszystkim którzy mogą w małżeństwie spełniać swoje fantazje ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fantazja Ogłoszenia 2
H Mocna fantazja o seksie w 4 Opowiadania erotyczne 2
T Tyleczek w oknie ... Fantazja kolezanki ... Fantazje erotyczne 1
S Dziwna fantazja Fantazje erotyczne 15
absurdalneharlequiny Fantazja o mamie Opowiadania erotyczne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry