• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost utrudnia mi życie.

Mężczyzna

Image

Erotoman
Ja się tylko zastanawiam, jakim cudem takie knypki Stalin, Napoleon, Putin czy nawet Macron mogli nie tylko znajdować kobiety, ale i dojść do władzy, skoro taki mający średni wzrost User utyskuje 🤣
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ja się tylko zastanawiam, jakim cudem takie knypki Stalin, Napoleon, Putin czy nawet Macron mogli nie tylko znajdować kobiety, ale i dojść do władzy, skoro taki mający średni wzrost User utyskuje 🤣
Przecież Putin to nie człowiek tylko wódz Orków, Stalin stał na czele podludzi, a Napoleon był Antychrystem. Każdy z nich podejmował jednak ryzyko przed ukończeniem 28 lat. Stalin i Napoleon mogli wielokrotnie umrzeć, w młodość wielokrotnie pokonywali innych mężczyzn.
To były wybitne postacie. Natomiast Macrona zbałamuciła nauczycielka, przy czym przeciętniakiem on nie jest. Większość niskich mężczyzn wybitnych nie jest, dlatego są samotni.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Przecież Putin to nie człowiek tylko wódz Orków, Stalin stał na czele podludzi, a Napoleon był Antychrystem. Każdy z nich podejmował jednak ryzyko przed ukończeniem 28 lat mogli wielokrotnie umrzeć. Stalin i Napoleon w młodość wielokrotnie również pokonywali innych mężczyzn.
To były wybitne postacie. Natomiast Macrona zbalamuciła nauczycielka, przy czym przeciętniakiem on nie jest.
Stroik, nie uchylaj sie, są niscy, a więc...co z teoriami?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Stroik, nie uchylaj sie, są niscy, a więc...co z teoriami?
Niscy ludzie też potrafią być wybitnymi osobnikami, potrafiącymi zaryzykować własnym (i cudzym) życiem dla osiągnięcia wysokiej pozycji w hierarchii dominacji.
A ilu było takich, którzy też podjęli to ryzyko i przegrali, nie przenosząc swoich genów? Miliony.
Ilu Polaków podjęło 20 lat temu ryzyko i skończyło jako bezdomni na ulicach Londynu i Berlina? Tysiące. Nie byli wybitni, lecz najczęściej przeciętni.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To znaczy, że wzrost nie jest czynnikiem
determinującym.
Wszystko, co otrzymujemy w genach, w jakiś sposób determinuje, ułatwia lub utrudnia nam osiągnięcie sukcesu.
Podam przykład własny: mam zakrzywione korzenie zębowe i nie po ojcu. Usuwanie zęba mojemu ojcu trwało kilka minut, a usuwanie zębów mnie trwało po ponad 2 godziny. Rekonwalescencja ojca trwała krótko, ja brałem leki przeciwbólowe ponad 2 tygodnie.

Niski wzrost nie uniemożliwia sukcesu, ale go też nie ułatwia. Wręcz przeciwnie, to ułomność, którą trzeba skompensować. I tu wchodzi nierzadko wysokie ryzyko.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Tristyn Lee jest gdzieś mojego wzrostu czyli ma gdzieś 162 cm jak ja wygooglujcie sobie gościa jak wygląda i do tego niebrzydki pewnie ma gdzieś wzrost i udało mu się zbudować spoko sylwetkę, ale to też efekt genetycznego daru trochę.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Tristyn Lee jest gdzieś mojego wzrostu czyli ma gdzieś 162 cm jak ja wygooglujcie sobie gościa jak wygląda i do tego niebrzydki pewnie ma gdzieś wzrost i udało mu się zbudować spoko sylwetkę, ale to też efekt genetycznego daru trochę.
Ten gość poświęcił na zbudowanie sylwetki setki, a może tysiące godzin treningu. No i oczywiście miał taką możliwość, nie pracował po kilkanaście godzin dziennie.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Tristyn Lee jest gdzieś mojego wzrostu czyli ma gdzieś 162 cm jak ja wygooglujcie sobie gościa jak wygląda i do tego niebrzydki pewnie ma gdzieś wzrost i udało mu się zbudować spoko sylwetkę, ale to też efekt genetycznego daru trochę.
Brzydki to może być truecel, ze szpecącymi bliznami albo w typie Quasimodo. Poza skrajnymi przypadkami uroda nie ma wpływu na ocenę mężczyzny.
 
Kobieta

Pani855

Nowicjusz
Komentowałam już tu ten post tylko w innym wątku. Sama jestem niska i preferuję facetów do max 180 cm. Najlepiej 165-170.
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Nie wiem po co są psycholodzy i terapeuci skoro to nic nie daje.
Bo tobie na początek jest potrzebny psychiatra a nie psycholog. Ani psycholog, ani terapeuta nic nie wskórają, jeśli chemia w głowie jest zbytnio zaburzona. Idź do psychiatry, popraw chemię w mózgu, a potem na terapię.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry