• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost utrudnia mi życie.

Mężczyzna

user96

Nowicjusz
Jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu i nigdy nie byłem w związku ani nie miałem dziewczyny. Mam już 28 lat i dalej jestem sam próbowałem wielu portali randkowych i nie udało mi się wcale ani zagadać .Próbowałem kompletnie nic .Zawsze byłem skazany na porażkę. Usłyszałem od wielu osób że jestem dosyć niski i zapewnie od tego nie umiem znaleźć dziewczyny.Chodzilem do psychologa i ten problem z tego powodu się pogłębiał coraz gorzej się działo więc zrezygnowałem bo ciągle ten problem wtoczony był w wir depresji i nie było żadnego rozwiązania .Nie wiem po co są psycholodzy i terapeuci skoro to nic nie daje.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu i nigdy nie byłem w związku ani nie miałem dziewczyny. Mam już 28 lat i dalej jestem sam próbowałem wielu portali randkowych i nie udało mi się wcale ani zagadać .Próbowałem kompletnie nic .Zawsze byłem skazany na porażkę. Usłyszałem od wielu osób że jestem dosyć niski i zapewnie od tego nie umiem znaleźć dziewczyny.Chodzilem do psychologa i ten problem z tego powodu się pogłębiał coraz gorzej się działo więc zrezygnowałem bo ciągle ten problem wtoczony był w wir depresji i nie było żadnego rozwiązania .Nie wiem po co są psycholodzy i terapeuci skoro to nic nie daje.
:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie wiem po co są psycholodzy i terapeuci skoro to nic nie daje.
Psycholodzy są po to, aby rozmawiać o emocjach i relacjach emocjonalnych w związku. Nie są od podwyższania wzrostu. Psychoterapia dla przegranego na starcie mężczyzny to kupowanie, załatwianie sobie przyjaciela do rozmowy.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Mam 162 cm wzrostu i to mój najmniejszy problem w porównaniu do moich innych ułomności (dyspraksja, ASD,OCD, depresja, kifoza, płaskostopie, krzywe kolana, krzywe stopy) jakoś żyję i widzę na mieście jak wyjdę od czasu do czasu mniejszych ludzi ode mnie oni też żyją jakoś.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mam 162 cm wzrostu i to mój najmniejszy problem w porównaniu do moich innych ułomności (dyspraksja, ASD,OCD, depresja, kifoza, płaskostopie, krzywe kolana, krzywe stopy) jakoś żyję i widzę na mieście jak wyjdę od czasu do czasu mniejszych ludzi ode mnie oni też żyją jakoś.
Masz więcej ułomności ode mnie. ☹️
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Odpowiedz mi na pytanie- w jaki celu zostałeś użytkownikiem SF?
Żeby nie było jakichś dopisek.
Ja swój cel wyjaśniłem w jednym z wątków.
Pytanie do squarexs
Domyślnie miałem tu kogoś poznać na seks. Ale forum trochę mnie odmieniło i zmieniło moje spojrzenie na niektóre rzeczy, bo niektórzy wytłumaczyli mi rzetelnie parę rzeczy za co jestem wdzięczny inni zaś chcieli mnie poznać, ale ja nie umiem jakoś utrzymywać relacji. Btw nie wiem co ten jedyny przyjaciel mój we mnie widział jak do mnie samotnika podszedł jeszcze jak byliśmy gimnazjalistami z chęcią poznania mnie znamy się z nim prawie 10 lat.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Domyślnie miałem tu kogoś poznać na seks. Ale forum trochę mnie odmieniło i zmieniło moje spojrzenie na niektóre rzeczy, bo niektórzy wytłumaczyli mi rzetelnie parę rzeczy za co jestem wdzięczni inni zaś chcieli mnie poznać, ale ja nie umiem jakoś utrzymywać relacji. Btw nie wiem co ten jedyny przyjaciel mój we mnie widział jak do mnie samotnika podszedł jeszcze jak byliśmy gimnazjalistami z chęcią poznania mnie znamy się z nim prawie 10 lat.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry