• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost grupa wsparcia

Mężczyzna

user96

Nowicjusz
A ja nie znam nikogo kto by się utopił, ale to nie znaczy, że to się nie dzieje 😛

Kompleksy to cholerstwo, które najczęściej jest tylko w naszych głowach - nam ciążą okropnie a inni mogą w ogóle ich nie zauważać.

Nie znasz tych osób a sam wymyślasz sobie wymówki.
Niscy faceci mają małego kutasa niestety .Oglądałem w telewizji i to jest udowodnione naukowo czym wyższy facet tym większa pyta
 
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
Gówno prawda! Mam potwierdzone osobiście dwa przypadki, że tak nie jest. Może to zbyt mała grupa, żeby snuć wnioski, ale trafić można.
To w Twoim przypadku może to jest problemem a nie wzrost. Ale tutaj też może sobie wmawiasz ten problem. Musiała bym zobaczyć 😂
 
Mężczyzna

user96

Nowicjusz
Gówno prawda! Mam potwierdzone osobiście dwa przypadki, że tak nie jest. Może to zbyt mała grupa, żeby snuć wnioski, ale trafić można.
To w Twoim przypadku może to jest problemem a nie wzrost. Ale tutaj też może sobie wmawiasz ten problem. Musiała bym zobaczyć 😂
W telewizji 10lat temu oglądałem telewizję i tak mówili ja sobie tego nie wymyśliłem .Mało jest kobiet którzy lubią kurdupli.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Na pewnym etapie idą ;)
Piękne kobiety na kompromis nie idą nigdy. Na kompromis idą przegrani i kobiety, które nie mają szerokiego wyboru, atencji od osobników płci przeciwnej, takich na poziomie.
A ten brak wyboru nie wynika z jakichś zaniedbań, ot geny.
To przeciętne kobiety (5/10-7/10, takich jest najwięcej) dotyczyła faza epifanii, zwana też uderzeniem w "ścianę".
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Gówno prawda! Mam potwierdzone osobiście dwa przypadki, że tak nie jest. Może to zbyt mała grupa, żeby snuć wnioski, ale trafić można.
To w Twoim przypadku może to jest problemem a nie wzrost. Ale tutaj też może sobie wmawiasz ten problem. Musiała bym zobaczyć 😂
@user96 akurat tak jak Rhi napisała - dopóki się nie pokażesz, to wiele ci nie pomożemy, bo nawet nie mamy jak ocenić - i nie mówię tu tylko o członku, tylko w ogóle o twoim wyglądzie.

A tak w ogóle patrząc ile tematów rozpoczynasz o tym samym i jak się wypowiadasz - ty nie potrzebujesz grupy wsparcia tylko psychiatry. I nie mówię tego złośliwie - serio, to zalatuje depresją i tu jest potrzebna profesjonalna pomoc. Sam skorzystałem i polecam.
 
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
A tak w ogóle patrząc ile tematów rozpoczynasz o tym samym i jak się wypowiadasz - ty nie potrzebujesz grupy wsparcia tylko psychiatry. I nie mówię tego złośliwie - serio, to zalatuje depresją i tu jest potrzebna profesjonalna pomoc. Sam skorzystałem i polecam.
No właśnie, nie widziałam wcześniej tych wszystkich wątków. Faktycznie, chyba nie ma nawet znaczenia ile osób by napisało słowa wsparcia.
 
Mężczyzna

Martini193

Cichy Podglądacz
Ja znam wielu facetów o wzroście 170-175 i jakoś sobie radzą z kobietami.
Sam jestem w tym przedziale i nigdy nie miałem przez to jakiś kłopotów.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Kolego, byłam z chłopakiem niższym o 5cm ode mnie. Serio, wiem że fajnie jest być wyższym od dziewczyny i że dużo dziewczyn celuje w wyższych facetów. Ale wierz mi, nie tylko to się liczy.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Kolego, byłam z chłopakiem niższym o 5cm ode mnie. Serio, wiem że fajnie jest być wyższym od dziewczyny i że dużo dziewczyn celuje w wyższych facetów. Ale wierz mi, nie tylko to się liczy.
To prawda że nie tylko liczy się wzrost u mężczyzny. Jednak statystyka jest nieubłagana tak jak rzeczywistość. Kobiety BARDZO CZĘSTO chcą od siebie dużo wyższego partnera.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Piękne kobiety na kompromis nie idą nigdy. Na kompromis idą przegrani i kobiety, które nie mają szerokiego wyboru, atencji od osobników płci przeciwnej, takich na poziomie.
A ten brak wyboru nie wynika z jakichś zaniedbań, ot geny.
To przeciętne kobiety (5/10-7/10, takich jest najwięcej) dotyczyła faza epifanii, zwana też uderzeniem w "ścianę".
Kobiety po ścianie też mogą mieć powodzenie. Napewno mniejsze niż te młodsze ale mogą.
 
Kobieta

Blackswan

Nowicjusz
Znam niskich (w Twoim mniemaniu) mężczyzn, którzy mają super laski i moim zdaniem wzrost nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia. Trzeba po prostu znaleźć kogoś, kto nam odpowiada i tyle. Ale patrząc na Twoją obsesję na tym punkcie to problem nie leży w kobietach i ich rzekomej niechęci do facetów ze wzrostem poniżej 180 cm tylko w Tobie i twoim chorym przekonaniu, że to jest właśnie ten powód. To tak jakbym powiedziała, że nie znajdę nigdy faceta, bo jestem brunetką o brązowych oczach, a faceci wolą niebieskookie blondynki.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry