• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost grupa wsparcia

Mężczyzna

user96

Nowicjusz
Czy znacie jakieś grupy wsparcia dla niskich mężczyzn poniżej 180cm wzrostu.Mam 177cm i jestem całkowicie uziemiony i nie potrafię znaleźć dziewczyny.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
177 cm to przeciętny wzrost, nie niski. Nazywanie tego niskim trąci trollingiem.
Ja mam 165 cm wzrostu, więc co mam powiedzieć?
BTW, właśnie 165 cm to średnia wzrostu mężczyzn w Chinach.
 
Mężczyzna

Attila the Hun

Cichy Podglądacz
177 cm to jest normalny wyrost. Jestem parę cm niższy i nigdy nie był to żaden problem. Twój problem jest więc gidześ indziej. Być może zakładasz np. że to kobieta zrobi pierwszy krok.
 
Mężczyzna

wretis7

Cichy Podglądacz
Raczej już się nie rozciągniesz ale jest na to sposób
Zacznij nosić damskie obuwie najlepiej koturny na niebotycznie wysokiej szpilce i sposób rozwiązany do tego siłownia najlepiej jeszcze na sterydach żeby szybko poszło w mięśnie i bez wysiłku człowieku będziesz chłop na schwał albo jak ta lala:ROFLMAO:
Jeśli nie pasuje Ci to co wyżej druga rada-Pochlastaj się powieś albo coś w tym rodzaju:ROFLMAO:
A tak na poważnie to wez się chłopie za robotę i przestań pisać jakieś bzdury jednak internet niektórym powinien zostać odcięty
 
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
Obecnie średni wzrost kobiet mieści się w granicach 1,50-1,70 m, natomiast u mężczyzn waha się w granicach 1,62-1,83 m.

Więc uważam, że wszystko w normie u Ciebie.

Poza tym, widziałam już takie pary, gdzie kobieta jest dużo wyższa od mężczyzny. Jest wiele kobiet, które priorytetowo traktują cechy charakteru - poczucie humoru czy ogólne wartości w życiu. Wzrost jest jednym z czynników, ale nie jest decydujący dla sukcesu w relacji.

Dla porownania, znam też średniej urody mężczyzn, którzy zdobywają serca pięknych dam i wszyscy się dziwią, jak do tego doszło. A tu tylko zadziałało poczucie humoru. Wspólny śmiech łączy ludzi ;) Więc głowa do góry i nie wmawiaj sobie ograniczeń.
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
177 cm to nie jest niski wzrost - jest jak najbardziej w normie. Sam mam 181 cm, czyli niewiele więcej i absolutnie nie narzekam na brak zainteresowania.

Ba - mój ziomek, który ma mniej niż 170 cm potrafił mieć takie branie, że głowa mała.

Wniosek - jak są kompleksy na temat wzrostu to trzeba nadrobić innymi wartościami.
 
Mężczyzna

user96

Nowicjusz
Obecnie średni wzrost kobiet mieści się w granicach 1,50-1,70 m, natomiast u mężczyzn waha się w granicach 1,62-1,83 m.

Więc uważam, że wszystko w normie u Ciebie.

Poza tym, widziałam już takie pary, gdzie kobieta jest dużo wyższa od mężczyzny. Jest wiele kobiet, które priorytetowo traktują cechy charakteru - poczucie humoru czy ogólne wartości w życiu. Wzrost jest jednym z czynników, ale nie jest decydujący dla sukcesu w relacji.

Dla porownania, znam też średniej urody mężczyzn, którzy zdobywają serca pięknych dam i wszyscy się dziwią, jak do tego doszło. A tu tylko zadziałało poczucie humoru. Wspólny śmiech łączy ludzi ;) Więc głowa do góry i nie wmawiaj sobie ograniczeń.
Takich przypadków jest bardzo mało gdzie mężczyzna jest wyższa w związku od faceta.
To są tylko czyste przypadki .Nie znam takich przypadków osobiście .
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Czy znacie jakieś grupy wsparcia dla niskich mężczyzn poniżej 180cm wzrostu.Mam 177cm i jestem całkowicie uziemiony i nie potrafię znaleźć dziewczyny.
Ja mam 172 cm i cieszę się z tego powodu. Pokaż klasę i dziewczyny same się znajdą. Usłyszałem niedawno powiedzenie: "tani produkt ma wielu klientów. " Staraj się nie być tą tandetą a eksluzywnym towarem.
 
  • Like
Reactions: Rhi
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
A ja nie znam nikogo kto by się utopił, ale to nie znaczy, że to się nie dzieje 😛

Kompleksy to cholerstwo, które najczęściej jest tylko w naszych głowach - nam ciążą okropnie a inni mogą w ogóle ich nie zauważać.
 
Mężczyzna

user96

Nowicjusz
Ja mam 172 cm i cieszę się z tego powodu. Pokaż klasę i dziewczyny same się znajdą. Usłyszałem niedawno powiedzenie: "tani produkt ma wielu klientów. " Staraj się nie być tą tandetą a eksluzywnym towarem.
Normalnie będzie w moim przypadku będzie bardzo ciężko niestety .Nie wiem co bym się starał jako karzeł .Wszystkiego próbowałem .Nie znalazły się .Tylko mi zostały same pasztety .
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Normalnie będzie w moim przypadku będzie bardzo ciężko niestety .Nie wiem co bym się starał jako karzeł .Wszystkiego próbowałem .Nie znalazły się .Tylko mi zostały same pasztety .
Musielibysmy dokładnie poznać Twoją osobę i ewentualnie poradzić. U mnie w pracy wielu się ohajtało. Część z nich to kurduple mojego wzrostu i mające całkiem eleganckie żony. Więc głowa do góry.
 
Mężczyzna

user96

Nowicjusz
Musielibysmy dokładnie poznać Twoją osobę i ewentualnie poradzić. U mnie w pracy wielu się ohajtało. Część z nich to kurduple mojego wzrostu i mające całkiem eleganckie żony. Więc głowa do góry.
Pare osób może to kurduple ale zapewni dziewczyny miały 150cm w kapeluszu a bez 140cm .Pewnie im się poszczęściło i tyle .
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry