• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niezręczna sytuacja z sąsiadem

Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Koleżanka w szczerej wieczornej rozmowie zdradziła, że lubi być uległa, traktowana jak suczka więc zaproponowałem weekend u mnie (rodzice wyjechali).
Umówiliśmy się, że będzie chodziła po domu tylko na czworaka, siedziała tylko na podłodze i takie tam... założyłem jej obrożę na szyję. Pierwszy problem pojawił się, kiedy zachciało się jej siku, nie pozwoliłem iść do łazienki i .... zesikała się na podłogę. Zdjąłem z niej spodnie i resztę ubrań, umyłem ją w wannie i już nago chodziła po domu na czworaka. Kiedy kolejny raz zachciało się jej siku powiedziałem, że nie będzie lała na podłogę, przypiąłem smycz do jej obroży i wyprowadziłem ją przed dom na trawnik... i tu pojawił się większy problem, bo zobaczył nas z okna sąsiad... ja byłem ubrany, ale miałem na smyczy nagą dziewczynę, która chodziła na czworaka i sikała pod siebie na trawniku...
Wydaje mi się, że rodzice jeszcze nie wiedza, nie wiem czy w ogóle im powiem, mam nadzieję, że nie zrobił nam żadnych zdjęć i nie będziemy gwiazdami internetu.
Jak myślicie, iść do niego pogadać, czy udawać, że nic się nie stało i zachowa się jak facet i zostawi dla siebie to co widział?
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Zależy jaki sąsiad, jeśli konserwatywny to powie rodzicom co wyprawiasz, jeśli ma braki to będzie dalej podglądał 😁
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Sytuacja jak najbardziej prawdziwa, nie jest mi do śmiechu.
Raz, że jak rodzice się dowiedzą będzie dość niezręcznie, dwa że koleżanka ma narzeczonego....
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Dlaczego kabaret?
Z narzeczonym nie miała odwagi spełnić swoich fantazji o uległości, kocha go, ale on jest konserwatywny jak Ty, nie oceniaj kogoś przez to, że miał jakoś przygodę, że ma fantacje, że nie żyje według TWOICH norm.
 
Mężczyzna

Daleko

Nowicjusz
Są różne tematy a tutaj wszedłem z ciekawości. Też lubie zaszaleć ale na smyczy jak pies? Wogole to trzeba było myśleć wcześniej. Wiedząc że się ma sąsiadów i taki numer 🤣
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Dobra, poniosło nas i przesadziliśmy, teraz to wiem.
Mamy tuje wokół podwórka, sąsiad ma parterowy dom i nic by nie zobaczył gdyby.... nie pojawił się w oknie na poddaszu, nie przewidziałem tego, nie myśleliśmy wtedy.
Pytanie jak rozwiązać teraz tą sytuację, kupić butelkę i pójść do niego poprosić żeby zachował to dla siebie, czy lepiej udawać, że nic się nie stało i grzecznie "dzień dobry" mówić?
 
Mężczyzna

Daleko

Nowicjusz
Zależy ile sąsiad ma lat, czy ma smartfona, czy plota. Bo jak nie to udawac że nic się nie stało. Czasami jak się chce wyprostować to można sobie zaszkodzić.
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
@yzrej proponuję ci na początek nie zwracać uwagi na komentarze osób, które podobnie do psiuczków ujadających zza ogrodzenia robią wrzask,ale wystarczy na nie tupnąć nogą, aby chowały się w najdalszą dziurę z podkulonym ogonem.
Co zaś twojej przygody. Niech martwi się ten, który widział. Nie zrobiliście nic złego, niczego niezgodnego z prawem. To sąsiad zawinił podglądając was. Jeżeli powie o wszystkim twoim rodzicom, w co wątpię, to co takiego się stanie? W końcu jesteś dorosły i czas, aby zaakceptowali ten fakt, o ile jeszcze tego nie zrobili.
Przypomniało mi się wyznanie pełnoletniego chłopaka, który prosił o radę, gdzie ukryć prezerwatywy przed rodzicami(!).
Życzę więcej odwagi w zachowaniu i śmielszego podejścia do swoich preferencji.
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Jestem pełnoletni, ale mieszkam z rodzicami więc liczę się z ich zdaniem.
Co do sąsiada, gdyby tylko powiedział, to zawsze mogę się wyprzeć, powiedzieć że zmyśla, rodzice raczej nie uwierzą w nagą kobietę na smyczy siusiającą na czworaka na trawniku.... :) Gorzej, jeśli ma jakieś foto, nagrania, to już gorzej.

Co do komentujących jak widzie gość pisze, że nie akceptuje kolczyków, tatuaży, żadnych "udziwnień" to się zastanawiam co robi ta takim forum... żonie do buzi nie daje bo "ją szanuje".... ludzie są dziwni.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
I Dziwna sytuacja Seks 0
X Moja sytuacja hetero/homo Seks 6
A Dziwna sytuacja.. rozmiar. Seks 5
N Niepewna sytuacja Seks 2
Banisteriopsis2 LGBT, ich prawa i sytuacja Poza tematem 49

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry