• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niepewna sytuacja

Mężczyzna

Nowy659

Cichy Podglądacz
Cześć, jestem na forum od niedawna i fakt że jest się tutaj względnie anonimowym przekonuje mnie żeby coś napisać.

Kilka dni temu z dziewczyną mieliśmy mała imprezę. Wypiliśmy sporo i zaczęliśmy się kochać. Seks już jakiś czas razem uprawiamy (ponad rok) ale jednak ta noc była trochę inna. Nie pamiętam całego przebiegu i od kogo ta propozycja wyszła czy ode mnie czy od niej. Sama sytuacja która mnie niepokoi i stwarza problem zaczęła się od zabawy 69. Dziewczyna zaczęła mnie delikatnie masować poniżej jąder i stwierdziłem że to przyjemne. Dalej nie pamiętam ale włożyła mi palca/palce w tyłek i chwilę mnie tak zadowalała. Podobało mi się ale od tego momentu nie potrafię z nią o tym porozmawiać. Nie kochaliśmy się od tego czasu i nie poruszaliśmy tego tematu. Jak to zacząć i co zrobić? Po prostu udawać że nic się nie zmieniło czy jakoś podjąć rozmowę. Nie chce żeby odebrała że nasz zwykły seks nie wystarcza.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Moim zdaniem powinieneś podjąć o tym rozmowę, niczego nie udawaj tylko normalnie porozmawiaj o tym.
Pytanie jak zacząć rozmowę - najlepiej wieczorem. Pytam z ciekawości - czy takie pieszczoty robiłeś też swojej dziewczynie?
 
Mężczyzna

Nowy659

Cichy Podglądacz
Dwa razy pod prysznicem. Ale tamtej nocy nie. Postaram się podjąć jakoś rozmowe może się uda normalnie przegadać temat. Ale jest to jednak dla mnie trochę niepewne.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry