• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niestosowne pytanie?

Kobieta

LoveForLove

Cichy Podglądacz
Hej
Od jakiegoś czasu podczas sexu widzę, że mój mąż za każdym razem zamyka oczy ( nie na chwilkę), przez większość stosunku ma zamknięte jak jestem na nim, wcześniej tak nie robił.
Przytyłam parę kilo w ciągu ostatnich lat i zastanawiam się czy to dlatego zamyka oczy bo nie podoba mu się widok mojego nagiego ciała.
Zapytałam więc go dziś o to ( bo już kilka razy zauważyłam tą sytuację)
Powiedział że nie będzie bawił się w moje gierki.
Odpowiedzial mi że nawet oczu nie może zamknąć bo ze wszystkiego się musi tłumaczyć.
Chciałam tylko dowiedzieć się o co chodzi, czy może ubierać się jakoś fajnie do sypialni, czy przybierać inną pozę, czy może wgl nie myśli o mnie tylko wyobraża sobie kogoś innego, kto ujeżdża mu sprzęt gdy ją to robię.
Dla mnie było to normalne pytanie, bez złości.
Czy nie powinnam go zadawać?
 
Mężczyzna

Takitam77

Cichy Podglądacz
Skoro tak Ci odpowiedział, to nie wzięło się to z powietrza. Zgadza się, że to było tylko pytanie z Twojej strony ale wcześniej musiałaś mu nie raz dać popalić i odebrał to już jako kolejną próbę. Podejrzewam, że on może coś fantazjować, nawet z Tobą w roli głównej ale jakieś wcześniejsze akcje doprowadziły do tego, że się przed Tobą już nie otworzy, nie wyzna Ci na co ma ochotę, co moglibyście seksualnego razem zrobić. On już nie chce więcej kłótni, niedomówień czy nawet zarzutów, zaczął zamykać się w swoim świecie a na zewnątrz po prostu trwać i mówić, że jest super.
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Kolega , przedmówca ma rację.
Gdzieś wcześniej popełniliście błąd,czy Ty czy on ,nie wiem.
Dla świętego spokoju będzie mówił ,że jest ok abyś nie czepiała się go .
A gdzieś skrycie myśli o czymś innym,nie koniecznie chodzi o Twój wygląd .
 
Mężczyzna

Kris426

Cichy Podglądacz
Albo wyobrażał sobie coś nieseksualnego żeby nie dojść za szybko - sam tak robię, gdy już jest bardzo źle a chcę jeszcze dać przyjemność partnerce. Też bym tak odpowiedzial, bo trochę głupio się przyznać i odpowiadać na kolejne pytania (a o czym dokładnie itd.)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry