• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niemcy i facesitting

magdab

Podrywacz
Chce, by Nimecy wysłali Nam autokar z mężczyznami proponującymi Polkom facesitting. Jeśli będe mogła to jakiemuś zrobić, to wojna zostanie ostateczne wybaczona!!!!;-) Chcę, by po Polsce jeździł Deutschsexbus, by sobie każda mogla wybrać Pana lub dwoch i poskakać po buźce. MMMmmm.....;-*****
 
A

artkam

Guest
Mysle, ze gdy kobieta bedzie mu siedziec na twarzy to to w jakim jezyku mowi bedzie akurat najmniej istotne i zrozumiale xD
 

Skorpion

Erotoman
Ale żaden inny nie będzie miał w tym momencie hełmu i nie ułoży się tak równo wzdłuż wyznaczonej linii;)
No, chyba, że będzie to Niemiec narodzony w Azji Mniejszej...
 

Przemek 92

Seks Praktykant
Mógłbym prowadzić ten Deutchesexbus i każdy Polski tyłeczek najpierw próbować :D Każdej Polce włożyć język do środka kiedy usiądzie na mojej twarzy ;P
 
A

Anika

Guest
Dojczsexbus... taki "fuck" przez wielkie "F" :cool:
Madzia, te twoje pomysły i fantazje to jakiś wyższy poziom abstrakcji ^^

Ale ok...
Get ready my german boy! Open your mouth and enjoy it like I do! ^^
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
magdab napisał:
Chce, by Nimecy wysłali Nam autokar z mężczyznami proponującymi Polkom facesitting. Jeśli będe mogła to jakiemuś zrobić, to wojna zostanie ostateczne wybaczona!!!!;-)
Kiedy to czytam, to aż mam ochotę być Niemcem. :)
Byłbym uszczęśliwiony i zaszczycony, gdybyś usiadła mi na twarzy.
Ach... Rozmarzyłem się...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
W uzupełnieniu wczorajszego wpisu: jak chcesz, magdab, mogę trochę poudawać Niemca. Pomówić trochę brzydko po niemiecku. :) Np.: "Meine Liebe, setz auf mein Gesicht, bitte". :)
 

magdab

Podrywacz
Polskie chłopaki niezawodne....szkoda tylko, że w realnym zyciu tak rzadko mną się interesuja. Ale i tak lubię Polskę i nawet nasz naród, szalony, lekko barbarzyński, mamy najlepsze swięta i pikantny humor. Szkoda tylko, że jest wielu Januszy, ale to spuścizna po komunie. Jeszcze z 50 lat i będzie fajnie, mnie już nie będzie, ale i tak jest coraz lepiej.
Jako Polka chcę wyzbyć się germanofobii i dlatego zalezy mi, by przespać się z Niemcem. Czemu nie mam rusofobii, a germanofobię już tak?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Bo chcesz skosztować czegoś innego, to zrozumiałe. Ale myślę, że ciężko będzie ci znaleźć Niemca, takiego rodowitego Hansa. Prędzej Turka znajdziesz, który ma obywatelstwo niemieckie.
 

Mortimer

Erotoman
Polskie chłopaki niezawodne....szkoda tylko, że w realnym zyciu tak rzadko mną się interesuja. Ale i tak lubię Polskę i nawet nasz naród, szalony, lekko barbarzyński, mamy najlepsze swięta i pikantny humor. Szkoda tylko, że jest wielu Januszy, ale to spuścizna po komunie. Jeszcze z 50 lat i będzie fajnie, mnie już nie będzie, ale i tak jest coraz lepiej.
Jako Polka chcę wyzbyć się germanofobii i dlatego zalezy mi, by przespać się z Niemcem. Czemu nie mam rusofobii, a germanofobię już tak?

ja myślę, że chętnie bym się zainteresował.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Niemcy 🇩🇪 Ogłoszenia 5
M Poznam Holandia/niemcy Ogłoszenia 0
R Szukam pani do sex spotkań okolice arzberg marktredwitz niemcy Ogłoszenia 0
W Niemcy Ogłoszenia 2
M online panie/pary(Hannover-niemcy) Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry