• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie mam żadnej przyjemności z seksu? Co robić?

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Jest w tym dużo racji... :)

He he apropos myślenia o pierdołach itp. to ja gdzieś w jakiejś babskiej gazetce (którą znalazłem zwykłym przypadkiem :) ) czytałem że jedna dziewczyna miała największą załamkę jak podczas seksu jej facet tak się starał... obejrzeć prognozę pogody co leciała w drugim pokoju :lol:
 

Mirela

Seks Praktykant
Zgodze sie ze problemy osobiste z praca/szkoła/rodzina itd sprawiaja ze jestesmy spięci i to moze przeszkadzac w pelnym czerpaniu przyjemnosci z seksu. Natomiast jesli chodzi o wyglad zewnetrzny i myslenie o swoich wadach bądź partnera/partnerki to nie do konca moge sie z tym zgodzic. Bo czy nie nie jest tak (przynajmniej mi sie tak wydaje) ze współżyjemy z osoba na ktorej nam zalezy (nie biore teraz pod uwage szybkich,łóżkowych znajomości) i akceptujemy ta osobe w pełni i pod względem fdizycznym i psychicznym tak samo jak ta osoba nas...wiec wydaje mi sie ze podczas seksu nie powinno byc tak ze myslimy np o swoich kompleksach, przez co nie mamy tej przyjemnosci....
I jak najbardziej zgadzam sie ze do seksu trzeba dojrzec pod kazdym wzgledem
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
To że my kogoś akceptujemy to jeszcze nie wszystko, wpierw taka osoba musi zaakceptować sama siebie, a to nie zawsze jest takie proste, szczególnie w przypadku dziewczyn... :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry