• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie mam orgazmu, jak to zmienić?

kira

Seks Praktykant
wlasnie mi o to chodzilo... typ chlopaka - ze sie np przejmie ta cala sytuacja. albo nie itd. zalezy od sytuacji, czy ma dobry dzien, i ogolnie jaki jest z charakteru. bo moze sie np wkurzyc, zasmucic, albo zrozumiec itd
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
ostatnio moj chlopczyk meczyl sie chyba z godzine, mowilam: przestan jak chcesz, moze daj sobie spokoj, ale sie uparl i przestal dopiero jak zabralam Jego reke, bo juz moj pecherz nie dawal rady :) I NIE UDAWALAM! :) szczerosc przede wszystkim.
 

KLM

Seks Praktykant
nie fajnie. na początku padło, że facet nie moze udawac..... bzdura! to ze sie spuscił nie znaczy ze bylo mu dobrze......

druga kwestia- na razie mu nie mów nic o tym, postaraj sie zeby Cie "zajechal" (powiedz mu ze chcesz maratonik albo jakos tak..... ), lub inny pomysl- niech Cie piesci, a Ty zrób swoje sama sobie (chodzi oto zeby widzial co i jak robisz)

wydaje mi sie ze moja partnerka tez udawala, z czasem (pare...naście lat) wyluzowala sie...... na maxa (nie znaczy to ze mnie tez tak luzuje
 

wstydliwa20

Nowicjusz
dzięki KLM

W ogóle dzięki za odp, wszystko zrozumiałam. Zdałam sobie sprawę z tego dlaczego od samego początku udawałam i teraz wiem już co zrobić, żeby dać mu znać o tym, że nie mogę osiągnąć orgazmu. Razem napewno jakoś rozwiążemy problem. A jak nie to będę cierpliwie czekała.
 

kira

Seks Praktykant
wstydliwa20 napisał:
dzięki KLM

W ogóle dzięki za odp, wszystko zrozumiałam. Zdałam sobie sprawę z tego dlaczego od samego początku udawałam i teraz wiem już co zrobić, żeby dać mu znać o tym, że nie mogę osiągnąć orgazmu. Razem napewno jakoś rozwiążemy problem. A jak nie to będę cierpliwie czekała.
dobry tok myslenia :)
zycze wam udanych hym hym :p abys dochodzila :D
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Zgadzam się z KLM, kobiety myślą, że jak facet miał orgazm to one są boginiami seksu. Czasem faktycznie tak jest, a czasem...
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
aprilmoon napisał:
Zgadzam się z KLM, kobiety myślą, że jak facet miał orgazm to one są boginiami seksu. Czasem faktycznie tak jest, a czasem...
hm, o ile mi wiadomo, orgazm facetow nie jest tak przyjemny jak kobiety, wiec... i w ogole jakby sie glebiej zastanowic to w sumie orgazm wywolywany u partnera reka zdaje mi sie rzecza tak mechaniczna, tak techniczna, ze wlasciwie ile w tym tak naprawde NASZEJ zaslugi?.. nie wiem, czy wiecie, o co mi chodzi, nie umiem tego dookreslic... :/
 

kira

Seks Praktykant
moze i dziewczyny maja przyjemniejszy orgazm, od orgazmu chlopakow.
ale wlasciwie - skad to wiadomo?
dziewczyne w koncu tez jedynie reka mozna doprowadzic do konca :)

a pieszczenie chlopaka przez dziewczyne jest bardzo przyjemne. o wiele przyjemniejsze niz pieszczoty samemu :p
a dziewczyny maja duza zasluge w tym, ze nam dobrze, przyjemnie :)

wytrysk najczesciej oznacza orgazm, ale nie zawsze tak jest. czasem sie ma wytrysk bez orgazmu :)
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
no chodzilo mi o cos takiego, ze niby doprowadzamy partnera do orgazmu, ale zasluga jest uzalezniona od jakichs standardowych ruchow, wszystko zalezy od techniki. no, ale faktycznie - uczucie, ze parntner jest ze mna i On to zrobil, jest mile i daje wieksza przyjemnosc. choc, w moim przypadku, moze i nie tylko u mnie jako dziewczyny, kiedy chlopak troche sie gubi (np czuje ze powoli dochodze, a on lekko zmieni miejsce pobudzania i tym psuje to, co zaczal), czasem lepiej jest dojsc samej. wszystko dlatego, ze same wiemy, kiedy, co i jak.
 

kira

Seks Praktykant
kazdy zna swoje cialo. ciezko wymagac aby np chlopak znal po 2 latach tak dobrze cialo swojej dziewczyny jak ona sama. chlopak robi tak jak mysli, czuje. i to moim zdaniem jest fajne niz by robil dokladnie to samo co sama dziewczyna :p (masturbacja :p)
z czasem bedzie lepiej, zawsze mozesz mu pokazac co i jak :)

dziewczyny sa bardziej skomplikowane z miejscem intymnym od nas.
ale dziewczyny tez moga dojsc jak sie robi ruchem palca w przod i tyl.

to nie jest mechaniczne. po prostu tak sie piesci chlopaka... tak jestesmy zbudowani. nikt nie mial wyboru jaki bedzie
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
wiem, wiem, chyba po prostu nie umiem sie wyrazic w tym, w czym chcialam :) a to, ze sie siebie nauczymy...wiem ;) wszystko przed nami.
 

kumpelman

Cichy Podglądacz
Co mozna zrobic zeby sie szybko nie "spuszczac"? uprawaim seks juz ponad 2 lata ale czasami za szybko to wsyzstko sie dzieje jak mozna na to poradzic??
 

kira

Seks Praktykant
z praktyki to nie wiem...
ale najlepiej przerwac na chwile. slyszalem, ze pomaga scisniecie "g" i potrzymanie chwile (ale przez Ciebie, nie dziewczyne). inna metoda to myslenie o czyms, a nie o przyjemnosci przez pewien czas.
w razie czego idz do urologa z porada.

ewentualnie sa jakies masci, czy tam inne srodki na to aby szybko nie konczyc
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry