• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

nauczycielki chodzenia w szpilkach

Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
cześc. intuicja mi podpowiedziała, że dział "sprawy kobiet" teoretycznie może czytać większość kobiet, więc postanawiam zapytać tutaj.
----
chciałbym zapytać o poradę, a dokładniej to nawet oferta jest Zapytanie jest zupełnie poważne, bez drugiego dna czy głupich podtekstów, dotyczy Wrocławia lub Dolnego Śląska. Jestem hetero facetem, stabilnym, w związku co do zasady mogącym się określić jako osoba niebinarna/transpłciowa. Ta moja niewielka kobieca cząstka, czasem dla spokoju, relaksu i równowagi psychicznej domaga się odpowiedniego, kobiecego podkreślenia. W związku z tym czasem, od pasa w dół przeinaczam się w elegancką kobietę. Tak by czuć się dobrze ze sobą. Nie idzie za tym żaden aspekt sexualny lub podniecający. Noszę ołówkowe spódnice, klasyczne szpilki na 12 cm obcasie, eleganckie rajstopy i tyle. chciałbym jednak w tych szpilkach chodzić zamiast więcej siedzieć jak chodzić. Poszukuję zatem nauczycielki chodzenia na obcasach. I tylko tego. nic innego mnie nie interesuje. W tym celu mogę wynająć apartament/pokój hotelowy w którym mógłbym trenować pod okiem kobiety wychwytującej błędy które robię. Siłą rzeczy byłbym w szpilkach. Nie ma problemu by do nich były jeansy. Sprawe traktuję poważnie i za poświęcony czas, wskazówki oczywiście przewiduję wynagrodzenia. W mojej propozycji nie ma żadnych podtekstów, zawoalowanych prób spotkania się w wiadomych celach itp itd. Napisałem jak sprawy się mają, potrzebuję nauczycielki która pewnym krokiem wprowadzi mnie w świat właściwego chodzenia na obcasach. jestem osobą wysoką, szczupłą. Posiadam swoje buty, spódnice, rajstopy. Pozwolę sobie wkleić link do mojego instagrama, gdzie są zmysłowe i estetyczne fotografie tej swojej kobiecej cząstki. Nie robię tego w celu zaspokojenia się, więc jestem przeciwieństwem wieeelu męźczyzn przywdziewających kobiece fatałaszki. Robię to bo czuję się dobrze psychicznie.
Mój profil na instagramie zawiera same autoportrety, zdjęcia są zwyczajne, bez obaw można oglądać z rodziną przy niedzielnym rosole.

 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Tym pewnie zajmują się dominy, przynajmniej te, które lubują się w feminizowaniu uległych. Na FetLife takich nie brakuje. Może znajdziesz je łatwiej tam niż na instagramie.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
tylko że ja nie potrzebuje dominy, nie jestem uległy i gdyby ktoś na mnie machał pejczykiem to bym padł ze śmiechu :D Mnie w zupełności wystarczy najzwyklejsza polska dziewczyna. i tyle.
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Może na początek zacznij od dużego lustra i YouTube? Znajdziesz tam sporo filmików instruktażowych z interesującego Cię tematu.
Zaczynasz od dość niskich czółenek (3-4 cm) poprzez te 7-8 centymetrowe i dopiero na samym końcu jest etap tych naprawdę seksownych, wysokich szpilek.
Jeśli rozpoczniesz naukę od 12 cm obcasów, to albo szybko się zniechęcisz, albo zrobisz sobie krzywdę.
Piszesz, że jesteś w stałym związku, może więc wystarczy poprosić partnerkę, by wcieliła się w rolę nauczycielki?
Nie wiem czego się życzy w takiej sytuacji, bo chyba nie połamania nóg 😆. Tak czy siak powodzenia!
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Jak chcesz zacząć od wysokich obcasów to wybierz chociaż na słupku, nie na szpilce. Szpilki to najwyższa szkoła jazdy.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jak chcesz zacząć od wysokich obcasów to wybierz chociaż na słupku, nie na szpilce. Szpilki to najwyższa szkoła jazdy.
Ale słupki nie są takie seksowne 😜
Ja nie chcę się tutaj chwalić, ale w szpilkach pomykam całkiem sprawnie, nawet w takich 10 centymetrowych. Dla mnie problemem jest nauczyć się chodzić "po kobiecemu", kołysać biodrami...
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ale słupki nie są takie seksowne 😜
Ja nie chcę się tutaj chwalić, ale w szpilkach pomykam całkiem sprawnie, nawet w takich 10 centymetrowych. Dla mnie problemem jest nauczyć się chodzić "po kobiecemu", kołysać biodrami...
Aha, od razu uprzedzając, żona na pewno mi nie pomoże. Prędzej pobiłaby mnie tymi szpilkami 😉
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Filmiki z netu znam, jednak nic nie zastąpi tego jak ktoś dokładnie obserwuje i koryguje pewne sprawy. Nie jest też tak, że na obcasach poruszam się jak po udarze :D Chodzę zupełnie spokojnie, tak jak trzeba - natomiast takiego pewnego 'flow" brakuje, nad którym chcę popracować.
Partnerka oczywiście chodzi i potrafi, tylko wiecie jak to jest ...

Uczył Was kiedyś małżonek prowadzić auto ? albo uczył jazdy na nartach ? albo pływania ?
Nie pamiętacie już ile miałyście genialnych pomysłów, jak człowieka bez śladu uśmiercić i żyć szczęśliwe bez słuchania przemądrzałego "że z dwójki się nie rusza", skoro same wiecie że się rusza :D :D

nauka z moją to byłoby kawałek nauki, potem irytacja, uszczypliwości a na koniec wygarnięcie, że 8.5 roku temu we wtorek rano się do niej nie uśmiechnąłem i jej było smutno..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry