• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasienie innego na żonie/partnerce

Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Cześć,
Wielu facetów pisze tutaj, że ma doświadczenia w zabawach typu cuckold albo fantazjuje o tym.
Zastanawiam się jak podchodzą do tego, że inny facet skończy na waszej żonie/partnerce np na piersiach brzuchu itp lub w niej w ustach lub którejś z dziurek.
Czy wtedy chcecie aby wasza żona/partnerka poszła sie umyć. czy wam to nie przeszkadza?
Obrazowo kolega doszedł na brzuch żony a ty chcesz sie z nią kochać to kładziesz się na nia taką czy obracasza ją od tyłu :) czy idzie sie myć? To samo w muszelkę jak nie miał gumki wchodzisz w nią jak jest wypełniona czy ona idzie sie umyc?
Przepraszam, że tak obrazowo ale zastanawia mnie to :)
M.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Zawsze mowie partnerce zeby poszla
zmyc z siebie sperme innego, najlepiej przy uzyciu wody swieconej. Kiedy on konczy w niej to jest to pewna komplikacja, wtedy ona musi siedziec w misce z woda tak ze dwie zdrowaski.
Muszę Ciebie w końcu podłapać żebyś nie czuł się samotny... A co jeśli połknie niechcący? Czy wtedy będzie musiała napić się uświęconego wina dla oczyszczenia?
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Dobry pomysl z tym winem. Skocze po pracy na plebanie i pogadam z proboszczem. Kiedys bylem ministrantem wiec po starej znajomosci licze na sukces. Ew snickersa.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dobry pomysl z tym winem. Skocze po pracy na plebanie i pogadam z proboszczem. Kiedys bylem ministrantem wiec po starej znajomosci licze na sukces. Ew snickersa.
Do pewnych żartów się nie posunę... bo dostałbym bana za obrazy religijne. Aczkolwiek, zawsze będziesz mógł poprosić o rozgrzeszenie swojej niewiasty egzorcyzmem. :p
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Do pewnych żartów się nie posunę... bo dostałbym bana za obrazy religijne. Aczkolwiek, zawsze będziesz mógł poprosić o rozgrzeszenie swojej niewiasty egzorcyzmem. :p
No ja bym uwazal bo ban to twoj najmniejszy problem. Minister Zero zalatwil 2 lata paki za to. Mam skarpetki z popeczkiem wiec nie wiem czy wroce do domu zawsze jak je ubieram. Eh zycie po bandzie...
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Cześć,
Wielu facetów pisze tutaj, że ma doświadczenia w zabawach typu cuckold albo fantazjuje o tym.
Zastanawiam się jak podchodzą do tego, że inny facet skończy na waszej żonie/partnerce np na piersiach brzuchu itp lub w niej w ustach lub którejś z dziurek.
Czy wtedy chcecie aby wasza żona/partnerka poszła sie umyć. czy wam to nie przeszkadza?
Obrazowo kolega doszedł na brzuch żony a ty chcesz sie z nią kochać to kładziesz się na nia taką czy obracasza ją od tyłu :) czy idzie sie myć? To samo w muszelkę jak nie miał gumki wchodzisz w nią jak jest wypełniona czy ona idzie sie umyc?
Przepraszam, że tak obrazowo ale zastanawia mnie to :)
M.
Jeżeli chodzi o mnie, to cuckold występuje jako fantazja i nie chcę tego zmieniać. W takich fantazjach cuckold to jest element kobiecej dominacji. Ponieważ uwielbiam facesitting, po finale żona siada mi na twarzy, a ja dokładnie wylizuję jej dziureczki 👅
Do tego może jeszcze dochodzić feminizacja i pas cnoty...
 
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Jeżeli chodzi o mnie, to cuckold występuje jako fantazja i nie chcę tego zmieniać. W takich fantazjach cuckold to jest element kobiecej dominacji. Ponieważ uwielbiam facesitting, po finale żona siada mi na twarzy, a ja dokładnie wylizuję jej dziureczki 👅
Do tego może jeszcze dochodzić feminizacja i pas cnoty...
Wizja, że mąż by mnie wylizał po innym bardzo mi się podoba. Lubie miec lizaną muszelke po sexie, nawet bardziej niż przed.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry