• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Narkotyki

Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Nie próbowałem i nie zamierzam.
Nie interesują mnie stymulanty.
Depresanty zresztą też nie, choć akurat tego raczej nie biorą przed seksem ludzie praktykujący tzw. chemsex, z tego co wiem.
Nie widzę powodu sięgania po coś, co niszczy zdrowie - fizyczne i psychiczne. Po coś, co ma działanie uzależniające.
Z wymienionych w tym temacie rzeczy jedyne, odnośnie czego nie zarzekam się, że nigdy nie spróbuję, to MDMA - choć niekoniecznie jako "wspomagacz" przed seksem. Alexander Shulgin stwierdził, że MDMA ma potencjał terapeutyczny, i w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o legalizacji tego środka jako leku psychotropowego na receptę.
No ale dostępne na czarnym rynku ecstasy to często nie czyste MDMA, tylko MDMA zmieszane z amfetaminą lub innym świństwem, więc chyba i tak lepiej nie ryzykować.

O jakiej substancji mówisz?
Z tym to jest cienka granica. Fazy są różne. Łatwo się uzależnić jak się nie ma silnej woli. Pozatym zdarzają się takie dragi po których za 1 razem można uszkodzić mózg. I to nie mało... trzeba uważać. Z tego co mi wiadomo teraz lata dosłownie wszystko.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Łatwo się uzależnić jak się nie ma silnej woli.
Zależy od czego.
Najłatwiej uzależnić się od silnych opioidów, a także od kokainy. Przy czym część opioidów potrafi uzależnić fizycznie, więc dlatego są bardziej niebezpieczne.
Od MDMA trudniej, z tego co wiem.
Brytyjski neuropsychofarmakolog David Nutt ułożył listę 20 używek/narkotyków w kolejności od najbardziej do najmniej szkodliwych.
Na tej liście MDMA zajęło osiemnaste miejsce, a alkohol, tzn. etanol, piąte.
Od alkoholu jest się raczej łatwiej uzależnić.
Od nikotyny tym bardziej. To jedna z najmocniej uzależniających substancji.
zdarzają się takie dragi po których za 1 razem można uszkodzić mózg.
No, wiadomo, że w dobie dopalaczy trzeba szczególnie uważać.
A stosunkowo najmniej się ryzykuje, używając naturalnych substancji zamiast syntetycznych.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Zależy od czego.
Najłatwiej uzależnić się od silnych opioidów, a także od kokainy. Przy czym część opioidów potrafi uzależnić fizycznie, więc dlatego są bardziej niebezpieczne.
Od MDMA trudniej, z tego co wiem.
Brytyjski neuropsychofarmakolog David Nutt ułożył listę 20 używek/narkotyków w kolejności od najbardziej do najmniej szkodliwych.
Na tej liście MDMA zajęło osiemnaste miejsce, a alkohol, tzn. etanol, piąte.
Od alkoholu jest się raczej łatwiej uzależnić.
Od nikotyny tym bardziej. To jedna z najmocniej uzależniających substancji.

No, wiadomo, że w dobie dopalaczy trzeba szczególnie uważać.
A stosunkowo najmniej się ryzykuje, używając naturalnych substancji zamiast syntetycznych.
Z tym MDMA to już dawno wiem :) Nawet nie klepie jak ktoś chce brać to często. Neurony, dopamina, serotonina i cała reszta musi się zregenerować. To jest dosłownie używka rekreacyjna. Ja mam problem z uzależniem od kawy xD I papierosów, to pewnie już wiesz.
 
Mężczyzna

Niedopieszczony

Cichy Podglądacz
Uprawialiscie seks po narkotykach ? Jak wrażenia?
Na codzień na czysto mam dość wysoki popęd ale juz po pierwszej lince krysztalowejpani albo po spotkaniu zkolumbijką to jaja puchną popęd 300% wiadomo jakis braweran do tego ijazda całą noc tyle ze też zmieniają sie upodobania i preferencje po tym mam ochote na wiele rzeczy i jestem otwarty na próby nawet zta sama płcią a wizja kreski z pieknej cipki albo pośladków.... Mrrr
 
Mężczyzna

Pawelek6991

Cichy Podglądacz
Akurat wróciłem ze spotkania z parą. Sam sex zajebisty. Laska chyba 3 razy doszła nie wyciągając mojego kutasa z cipki. 3h z jej mężem ruchaliśmy ja we 2. Dodatkowo chcieli bez gumy.
 
Mężczyzna

Nieobdarzony

Cichy Podglądacz
Czesc. Widac ze trafila Ci sie para, z kobietą w dobrej formie. 3 godziny dla partnerki w ukladzie 1K+2M to już jest maraton. Kiedys po imprezie,gdy zajelismy sie laską w dwóch z kolegą, po jakichś 2ch h wyszla do toalety,a tam odplynela
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Michal29 Narkotyki Seks 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry