• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najpierw Tunezja a w maju Grecja

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Ledwo wróciliśmy z Dżerby, a staruszek już chce rezerwować tydzień na Ródos w maju. Jeśli wybierasz się tam lub będziesz na tej wyspie w tym terminie, daj znać. Fajnie byłoby poznać kogoś z was w realu. Na "puknięcie" jakiejś greczynki nie mam szans to przynajmniej tak ten czas sobie umilę.
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
  • Mając 33 lata byłem pierwszy raz poza granicami Europy, a dokładniej w Tunezji na wyspie Djerba. Niestety musiałem cały czas być w towarzystwie rodziców, ale i tak nic nie straciłem bo gości w hotelu jak na lekarstwo, ja po angielsku dam radę się dogadać ale oni z angielskim są na bakier. Dziewczyn godnych zostać moimi pierwszymi nie było, o ile jakiejś w ogóle były.
  • Mieszkaliśmy w hotelu Djerba Sun Beach. Byliśmy tam na początku marca, i może to z braku obłożenia wody pitnej nie przynoszono nam do pokoju. Z trzech kawiarni na terenie hotelu działała tylko jedna. Język angielski w tym hotelu to raczej domena recepcjonistów, jeszcze barman w Central Cafe coś rozumie, reszta to już raczej francuski.
.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry