• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najmniejszy penis z jakim miałyście do czynienia :)

eros102

Nowicjusz
Najmniejszy penis,z jakim miałam do czynienia, należał do pewnego znajomego, kiedyś na próbę postanowiłam się z nim zabawić.Jednak gdy już doszło do zbliżenia okazało się że jego penis jest miękki, zaczęłam go ssać, to pomogło,kiedy już był twardy, miał może max 10 cm ,zanim cokolwiek zrobił, już było po wszystkim i znowu opadł...
to nie brzmi zbyt ciekawie . Pewnie miął problem z erekcją . Sperma chociaż smakowała ?
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Tylko ja mam wrażenie że zamiast dzielić sie wrażeniami i doświadczeniem każda wypowiedz kobiety jest komentowana dwuznacznie albo już wprost wpychając ją na tory "podrywu"? 🙄
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Najmniejszy penis,z jakim miałam do czynienia, należał do pewnego znajomego, kiedyś na próbę postanowiłam się z nim zabawić.Jednak gdy już doszło do zbliżenia okazało się że jego penis jest miękki, zaczęłam go ssać, to pomogło,kiedy już był twardy, miał może max 10 cm ,zanim cokolwiek zrobił, już było po wszystkim i znowu opadł...
Hhhhmmmmmm
Jak wyglada głębokie gardło z takim przyrodzeniem?
 
Kobieta

anna.anna75

Cichy Podglądacz
Niestety niektórzy z Panów nie są hojnie obdarzeni ja pamiętam faceta z którego sama zaciągnęłam do łóżka i dopiero wtedy zrozumiałam jaki to dla niego problem . Facet mega przystojny zbudowany ogólnie naprawdę można było porozmawiać a miedzy nogami ok 7 cm . Ale zrobiłam wszystko by był zadowolony a i ja po kliku minutach się przyzwyczaiłam . Ale był tylko z nim jeden raz . Nie da się oszukać swoich potrzeb gdzie zdecydowanie wole okazałe rozmiary.
 
Mężczyzna

parka2830

Cichy Podglądacz
Ja mam w normie około 15cm, moja chciała spróbować z większym i gość miał 19cm, kilka razy dopchał do końca i mojej już przeszły długie penisy. Co później mi powiedziała, że ją szyjka macicy boli i nie chce więcej. Moja woli grubego niż długiego.
Kupiliśmy taką protezę na penisa co ma długość 21cm i grubość x 1.5 niż mój. Jak jej wsadzę do połowy to jest ok i stęka, ale jak się rozbujam i jej wsadzę głębiej to 3 ruchy i kończy zabawę bo ja boli w środku.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Raz tylko miałam sytuację gdzie mocno zaskoczył mnie rozmiar partnera. To była spontaniczna akcja, która w efekcie nie doszła do skutku z powodu ograniczonego czasu. Jedynie widziałam go z bliska, a on zdążył mnie tylko zaspokoić ustami. A że był mocno zestresowany to nawet nie widziałam go w pełnym wzwodzie. Był bardzo niewielki.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Moja żona kiedyś miała faceta z Belgii. Wielki skurczybyk, widziałem go bo w tedy pracowaliśmy razem. Ona jeszcze młodziutka, szczuplutka, wąziutka. Jak wówczas na nich patrzyłem to miałem wyobrażenie że jak się bzykają to pewnie ją rozrywa. Naprawdę wysoki i dobrze zbudowany facet. Obracał nią jak lalką, brał we wszystkich pozycjach na stojąco i leżąco.

Po latach mi opowiedziała, że tak naprawdę to on był mały, miał jakieś 12cm tak na oko, bo nigdy nie mierzyli. Cokolwiek by nie zrobił, jakiej kolwiek pozycji by nie wymyślił to i tak nie był tam gdzie powinienien.

Nie wyszło im z wielu powodów, ale ten był jeden z najważniejszych. Dzisiaj wiem, że ona lubi głęboko i mocno. Dlatego dobrze nam razem😉
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Nie wyszło im z wielu powodów, ale ten był jeden z najważniejszych. Dzisiaj wiem, że ona lubi głęboko i mocno. Dlatego dobrze nam razem😉
To głęboko mnie zawsze zastanawia. Rozumiem to, że lubi być cała wypełniona, mam to samo. Ale prawda jest taka, że ten mityczny punkt G jest dość niedaleko od wejścia i nawet 12cm go spokojnie sięgnie w dobrej pozycji. Jeśli jest gruby to łatwiej oczywiście.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
To głęboko mnie zawsze zastanawia. Rozumiem to, że lubi być cała wypełniona, mam to samo. Ale prawda jest taka, że ten mityczny punkt G jest dość niedaleko od wejścia i nawet 12cm go spokojnie sięgnie w dobrej pozycji. Jeśli jest gruby to łatwiej oczywiście.
Wiesz co ja się na tym nie znam, ale podobno są dwa. Jeden blisko wejścia a drugi głęboko. I od tego chyba zależy czy kobieta ma orgazm łechtaczkowy czy pochwowy. Jeśli teraz napisałem bzdure to sorry. Powtarzam tylko co gdzieś wyczytałem, ale to nie był tekst lekarza.

Wiem natomiast, że żona w pewnym momencie bzykanka, aż mnie dociska do siebie byle bym tylko znalazł się głębiej. Czasem się zastanawiam czy jak bym był ten centymetr albo dwa większy, czy nie było by lepiej.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
To brzmi jak jakieś mistyczne miejsce gdzie tylko jednorożce zaglądają 😁

Aż musiałem w Google spojrzeć i coś mi nie pasuje. Piszą tam że jest to fałdka gładkiej skóry na tylnej ściance i należy stymulować np palcem. Ja mam długie palce, ale nie ma szans tam dosięgnąć. Chyba kupię wąskie, długie dildo😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry