• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najmłodsza-najstarsza osoba, którą widzieliście nago, obcowaliście :D

Mężczyzna

lukasz9911

Cichy Podglądacz
Tak jak w temacie, Wasza najmłodsza i najstarsza osoba płci przeciwnej, którą widzieliście nago lub obcowaliście... oczywiście nie mówimy tu o internecie... no i zawodowych sprawach (może mamy tu w gronie lekarzy na przykład :D )

U mnie najmłodsza Pani 17 - najstarsza 49 :p
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
najmłodsza to miała 12 jak bylem jeszcze w podstawówce ja mialem 14 akurat to była dziwna sytuacja bo typiara gadajac na grupie z nami ja do niej dla beki send nudes a ona chodz na snapa i faktycznie potem z ziomkiem dla beki w szkole w szatni ja jej telefon zabralem i sie z nia drażnilem i schowalem do kieszeni w spodniach i wtedy ona mnie za faje zlapala nie wiem czy przypadkiem czy tez nie ale jak to malolat co nigdy nie ruchal to mi stanal i ona ze cos ze wie że jak oddam to na nim siadzie i tak se smiechy w tej szkole i zaprosila mnie i jeszcze dwie osoby do siedzie w weekend na picie i my wypili flaszke i ja do niej ze czy ruchasz sie czy trzeba z toba chodzic a ona ze sie rucha i ja ze to chodz i wtedy poszlo a ile jej nudesow mam bo zawsze na zawolanie wysylala teraz jestem w 3 letnim zwiazku ja juz mam 18 moja jeszcze nie ale dziewictwo jej zabralem i wciagu tego zwiazku na domowkach dyskretnie z dwoma kolezankami po krysztalkach sie przespalem najstarsza miala 19 ja 16 wtedy
Jeśli dobrze zrozumiałem ten potok słów, to chłopak chwali się m. in. tym, że jest w posiadaniu nudesów dwunastoletniego dziecka. Ciekawy czy ma swój kanał na jutubie, bo temat na czasie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry