• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

Mężczyzna

Doggyfan

Cichy Podglądacz
Siemka
W zeszłe wakacje poznałem dziewczynę na siłce, widywaliśmy się często na treningach
Pewnego razu umówiliśmy się na drinka
Dużo nie wypiliśmy, ale była mocna chemia, z czasem poruszyliśmy ostrzejsze tematy i wyszło że oboje marzymy o seksie w szatni po ostrym treningu.... no to co, nasza siłka była całodobowa a było już późno, więc poszliśmy zrobić trening, wyczekaliśmy, aż większość ludzi sobie pójdzie i gdy zostaliśmy już praktycznie sami to zaczęliśmy się całować na sali, jeździła mi tyłkiem w leginsach po kroczu że myślałem że oszaleje haha
Poszliśmy do damskiej szatni, no i tam już rozegrała się cała akcja
Położyłem się na ławce a ona tym spoconym dupskiem mnie dosiadła i zaczęła skakać, było nieziemsko, nie wiem kto był bardziej mokry ale soków było mnóstwo
Potem na szafkach ładowałem ją od tyłu aż do wytrysku
Cała akcja trwała max kilka minut, nikt nas nie przyłapał, ale to najbardziej ekstremalna i hot sytuacja jaką kiedykolwiek miałem :D
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Kilka przykładów: 1. polana w lesie niedaleko całkiem uczęszczanej ścieżki prowadzącej na plaże. 2. domek działkowy - niby nic nadzwyczajnego, ale drzwi były otwarte na oścież a na zewnątrz ojciec dziewczyny rąbał drewno siekierą :eek:. 3. Na plaży o zachodzie słońca, było dużo ludzi, ale prawie wszyscy robili to co my :p. Najbardziej ekstremalny to chyba jednak ten domek był...
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
Impreza całonocna 3k i na początku 6m. Impreza w środku lata sex m in na balkonie w czasie deszczu z obserwatorami z budynku obok. Innym ekscytującej jest sex z kochanka w jej małżeńskim łóżku. Jako młodziak sex z partnerką w czasie sylwestra będącym podglądamy przez kumpli. Sex na weselu z kobieta której mąż leżał pijany w pokoju obok i wiele wiele innych
 
Mężczyzna

Awajs88

Cichy Podglądacz
W pociągu i akurat musiał konduktor zapukać 😁 daliśmy bilety do sprawdzenia i dokończyliśmy. Samolot, choć było to z ciekawości, bo konfort paskudny. Zabawa na kam, gdzie Pani mąż był w domu, było dość stresujące zapewne dla niej, dla mnie też nie ukrywam. W największe ekstreem to w pracy w toalecie 😁
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja czesto poddawana jestem extremalnemu seksowi. Lubicie seks typu scat i piss. Ja lubię i podnieca mnie to no i dobrze płaca.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry