• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na śpiocha

Halred

Erotoman
A czy to nie jest gwałt/molestowanie kiedy ona nie może powiedzieć "nie"(np. jest po tabletce"seksu-niespodzianki" albo nieprzytomna)?
 
Mężczyzna

Nowack1616

Cichy Podglądacz
A czy to nie jest gwałt/molestowanie kiedy ona nie może powiedzieć "nie"(np. jest po tabletce"seksu-niespodzianki" albo nieprzytomna)?
Kiedyś miałem taką akcję, wiele lat temu, że nocowałem u znajomej i wypiliśmy trochę. ona usnęła a ja parę godzin bawiłem się jej cyckami a na koniec ułożyłem ja tak żeby widzieć oba i zwalilem sobie siedząc w fotelu przy łóżku. Myślisz że to gwałt?
 
Mężczyzna

tomek81X

Cichy Podglądacz
Ja lubię jak się przebudzę i prawie na śpiocha mój wjeżdża uprzednio tylko sliniac cipke ręką popycha mi plecy i nastawia dupe rozchyla pośladki i wchodzi wszystko sie dzieje w jednej chwili a najlepiej jak mnie wepchnie częściowo pod kołdrę i przytrzyma pod nią za wlosy. Lubię być tak wykorzystana ale nie chce mi sie wtedy do końca wybudzać wiec zaciskam cipe i zupelnie się nie ruszam. Jak się spuści wychodzi pod prysznic a ja spie dalej.
Tez bym tak chciał 😁😁😁
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Ja lubię jak się przebudzę i prawie na śpiocha mój wjeżdża uprzednio tylko sliniac cipke ręką popycha mi plecy i nastawia dupe rozchyla pośladki i wchodzi wszystko sie dzieje w jednej chwili a najlepiej jak mnie wepchnie częściowo pod kołdrę i przytrzyma pod nią za wlosy. Lubię być tak wykorzystana ale nie chce mi sie wtedy do końca wybudzać wiec zaciskam cipe i zupelnie się nie ruszam. Jak się spuści wychodzi pod prysznic a ja spie dalej.
Aż mnie krecisz 😈 robił bym ci tak kilka razy jednej nocy,.😍zdarzyło mi się moją kobietę wziąć na śpiocha. nawet gdy mówiła że nie ma ochoty na nic to spuszczałem się jej na twarz czy dupę gdy poszła spać albo lizakiem cipkę
 
Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Bawił się ktoś z Was kimś śpiącym? Miałem parę okazji w życiu i wspominam je czasem do dziś. W sumie jedynie piersi mnie kręcą, w sensie nic niżej podczas takich akcji. Ostatnio zacząłem tak robić
Pewnie ze tak. To normalne, budzisz sie w nocy czy nad ranem i konar plonie to trzeba sobie radzic jak jest jak. Oczywiscie w moim przypadku pytam partnerki czy moge w takich sytuacjach sobie pozwolic.
 
Mężczyzna

Matt94Sl

Cichy Podglądacz
Zostałem wybudzany i sam też wybudzałem. W większości kończyło się to niezapomniana przyjemnością, a część,, śpię,, ale raczej tego drugiego było mniej. :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Zabawa na śpiocha Fetysze i perwersje 19

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry