• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na śpiocha

Mężczyzna

Nowack1616

Cichy Podglądacz
Bawił się ktoś z Was kimś śpiącym? Miałem parę okazji w życiu i wspominam je czasem do dziś. W sumie jedynie piersi mnie kręcą, w sensie nic niżej podczas takich akcji. Ostatnio zacząłem tak robić żonie :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Prosi żebym poczekał aż zaśnie , bo zawsze ma mokre plecy i pupę , na które zawsze się spuszczam.
Czasem też lubię wkładać w nią paluszki , które wącham i zlizuje z nich jej soczek
Cudownie pachnie jej prześliczna cipka , i bosko smakuje :)
 
Mężczyzna

Atymsssek

Cichy Podglądacz
Chętnie bym spróbował jak myślicie jaki środek nasenny by wprowadził aż taki w głęboki sen hehe pół żartem pół serio
 
Kobieta

Pati1991

Cichy Podglądacz
Ja lubię jak się przebudzę i prawie na śpiocha mój wjeżdża uprzednio tylko sliniac cipke ręką popycha mi plecy i nastawia dupe rozchyla pośladki i wchodzi wszystko sie dzieje w jednej chwili a najlepiej jak mnie wepchnie częściowo pod kołdrę i przytrzyma pod nią za wlosy. Lubię być tak wykorzystana ale nie chce mi sie wtedy do końca wybudzać wiec zaciskam cipe i zupelnie się nie ruszam. Jak się spuści wychodzi pod prysznic a ja spie dalej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Zabawa na śpiocha Fetysze i perwersje 19

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry