• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

MOLO

Mężczyzna

Vi.

Seks Praktykant
Mnie na powtórzenia wyczulił Mr. Hyde i myślę, że Tobie też się może przydać. W którymś z poprzednich tekstów miałaś podobną serię powtórzeń, ale nie wiem jak często Ci się zdarza. Warto czasem przyjrzeć się tekstowi z pomocą szukajki i wpisać "kobie" lub "mężczy" bo tego jest chyba najwięcej. Żeby nie było, ja też popadam w powtórzenia i składniozę. Kiedy widzę, że kolejne zdanie są powtarzalne, czytam sobie choćby fragment cudzego opowiadania/książki i w miarę przechodzi ;)

Nie miej mi za złe agnessowego zdania, miało być obrazowo :) Ja z nasza koleżanką co prawda kotów nie drę, ale też nie widzę w niej autorytetu. Zostawię temat, bo nie chcę się wybielać na jej tle, ale uwagę oczywiście przyjmuję.

Co do zdania o najukochańszej, to... może jest w tym jakaś metoda? :D Nie przepadam za takimi zdaniami, ale dla mnie wszystko jest kwestią konwencji. Mam tekst pełen piętrowych, harlekinowych metafor, bo wymagał tego pomysł na opowiadanie i ku mojemu zaskoczeniu większość czytelników nawet to zrozumiała. Kombinuj :)
 

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry