• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje życie seksualne osiągnęło dno

Mężczyzna

Sex&Orgasm

Cichy Podglądacz
A nie, moje życie seksualne to nie dno, bo ja mam związek otwarty od kilkunastu lat. Właśnie z tego powodu, że mam większe potrzeby. Dużo większe.
O prosze, spotykałem sie kiedyś z kobietą która w takim związku byla. Czysty seks nic więcej.
bylo bardzo fajnie i milo wspominam.
 
Kobieta

Lenka85

Cichy Podglądacz
A nie, moje życie seksualne to nie dno, bo ja mam związek otwarty od kilkunastu lat. Właśnie z tego powodu, że mam większe potrzeby. Dużo większe.
A jak to zrobiłaś, że twój stały się na to zgodził? Od początku był na tak? Został postawiony przed faktem dokonanym? I jak to działa? Ciche przyzwolenie i nie gadacie o tym czy raczej pełna jawność i jeszcze wam to podkręca temperaturę w stałym związku?
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
A jak to zrobiłaś, że twój stały się na to zgodził? Od początku był na tak? Został postawiony przed faktem dokonanym? I jak to działa? Ciche przyzwolenie i nie gadacie o tym czy raczej pełna jawność i jeszcze wam to podkręca temperaturę w stałym związku?
Od początku mieliśmy to ustalone, bo poznaliśmy się dość wcześnie i wizja jednego partnera do końca świata wydawała mi się nie do zaakceptowania, na dodatek jeszcze jestem bi. To już by mnie nie urządzało bo ja lubię życie wyciskać jak cytrynę, mam tylko jedno.
Na początku mówiliśmy sobie wszystko o skokach w bok, ale pojawiały się jednak jakieś kwasy mimo teoretycznego otwarcia. Ustaliliśmy więc, że lepiej będzie nie dzielić się szczegółami. Żyjemy tak w idealnych relacjach wieeeele lat i nie wyobrażam sobie innego partnera stałego.
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Cichy Podglądacz
Od początku mieliśmy to ustalone, bo poznaliśmy się dość wcześnie i wizja jednego partnera do końca świata wydawała mi się nie do zaakceptowania, na dodatek jeszcze jestem bi. To już by mnie nie urządzało bo ja lubię życie wyciskać jak cytrynę, mam tylko jedno.
Na początku mówiliśmy sobie wszystko o skokach w bok, ale pojawiały się jednak jakieś kwasy mimo teoretycznego otwarcia. Ustaliliśmy więc, że lepiej będzie nie dzielić się szczegółami. Żyjemy tak w idealnych relacjach wieeeele lat i nie wyobrażam sobie innego partnera stałego.
A zabawa razem z jeszcze jedna kobieta , rozumiem ze przerabialiscie z partnerem.
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Cichy Podglądacz
A rozumiem
Tak było takie podejście, stąd też moja absolutna polityka o nie bawieniu się w parze czy ja też nie bawię się z parami :)
Kurde , no facet powinien byc w siudmym niebie mogac bzykac dwie kobiety naraz, czyli tobie raczej mniej pasowal taki uklad , ze wolisz to robic z innymi parami ?
Oczywiscie jesli moge wiedziec.;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Dlaczego nagle stałam się główną bohaterką tematu - moje życie seksualne osiągnęło dno? :D
Powtórzę, nie ma opcji abym robiła to z inną parą :)
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Cichy Podglądacz
Nie stalas sie glowna bohaterka tematu , poprostu pytam z ciekawosci.
A ze jestes dosyc aktywna na tym forum , to myslalem ze mozna na spokojnie pogadac z toba na rozne tematy.

Ps. Nie bylo pytania w takim razie . ;)
Dlaczego nagle stałam się główną bohaterką tematu - moje życie seksualne osiągnęło dno? :D
Powtórzę, nie ma opcji abym robiła to z inną parą :)glowna bohaterka, poprostu pytam z ciekawosci .
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Nie no luz, mówię po prostu o tym dość często. Mam związek otwarty od lat i wiemy co dla nas gra, a co nie. U każdego jest inaczej bo ile ludzi tyle podejść. Czasem lepiej oddzielić związek od wielokątów jeśli jest jakiekolwiek ryzyko narażenia sytuacji związkowej na pogorszenie.
 
Mężczyzna

mephisto

Cichy Podglądacz
Jeśli opowiadanie o swoich wybrykach nawzajem pomimo decyzji o otwarciu związku zaczyna go psuć, to nie obrażając nikogo, ale dla mnie coś tu się jednak nie spina. Można "szpachlować" po wierzchu, nie mówić wszystkiego, ale jednak coś głęboko IMO podpowiada "nie" w podświadomości. No ale nie moja sprawa. Tak jak mówisz, grunt, że w codziennym powierzchownym życiu jest wam ok. I powtarzam, nikogo nie miałem zamiaru ocenać i urażać, ot tak tylko opinię swoją, o którą nikt nie pytał wypisuję ;) Swoją drogą to forum to niezły plac zabaw byłby dla psychoterapeutów :D
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Kolejny temat, który jest dowodem na to, że "wychowanie do życia w rodzinie" nawet jak było w szkole to .... fikcja totalna. Jeśli kobietę z mężczyzną łączy miłość do: (na przykład) znaczków, boga, resoraków, pieniędzy, łowienia ryb, opinii sąsiadów to .... to nic z tego nie będzie. Jeśli seks leży a pożądanie się rozjeżdża to nie ma co brnąć. Założyciel tematu, przed trzydziestką, pisze, że libido osłabnie. Widać, że mało wie o życiu. U faceta libido potrafi jeszcze buzować mocno po 60. Zatem założyciel tematu w imię "nie-wiadomo-czego" chce się pozbawiać szczęścia. Skąd o tym wiem? 15 lat bez szczęśliwego seksu skończyło się rozwodem. I to z winy pani.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Kolejny temat, który jest dowodem na to, że "wychowanie do życia w rodzinie" nawet jak było w szkole to .... fikcja totalna. Jeśli kobietę z mężczyzną łączy miłość do: (na przykład) znaczków, boga, resoraków, pieniędzy, łowienia ryb, opinii sąsiadów to .... to nic z tego nie będzie. Jeśli seks leży a pożądanie się rozjeżdża to nie ma co brnąć. Założyciel tematu, przed trzydziestką, pisze, że libido osłabnie. Widać, że mało wie o życiu. U faceta libido potrafi jeszcze buzować mocno po 60. Zatem założyciel tematu w imię "nie-wiadomo-czego" chce się pozbawiać szczęścia. Skąd o tym wiem? 15 lat bez szczęśliwego seksu skończyło się rozwodem. I to z winy pani.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry